SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ahmet Nur Çebi’den Talisca açıklaması

FUTBOL | 28.04.2020 17:10

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, TRT Spor’a açıklamalarda bulundu. Çebi, siyah-beyazlılarla adı gündemde olan Talisca konusuna da açıklık getirdi.

Ahmet Nur Çebi’den Talisca açıklaması

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, TRT Spor’a açıklamalarda bulundu. Çebi, birçok konuya değinirken; Talisca transferi ve Loris Karius’un durumuna da açıklık getirdi.

"KASAMIZA GİREN PARA YOK!"

Başkan Çebi, kulübün mali yapısını değerlendirerek; “Bizim için virüs öncesi ya da sonrası değişen bir şey yok. Kasamıza zaten giren para yoktu. Bankalarla yapılan bir anlaşma var ve gelen paralar oraya gidiyor. Çok gariptir ki yapılan anlaşma sonrası erken seçim kararı alındı. O imzadan sonra Beşiktaş’ın yürüyemeyeceği görüldüğü için böyle bir karar alındı.” açıklamasında bulundu.

"GENÇLERLE YOLUMUZA DEVAM EDECEĞİZ"

Gelecek sezon için transfer politikalarından da konuşan siyah-beyazlıların başkanı, “Özümüze dönmemiz gerek. Bunu tercih ediyoruz. Genç bir kadro kurmayı hedefliyoruz. Kulüpte uzun süreler forma giyebilecek oyuncular almak istiyoruz. Kulübe gelir sağlayabilecek oyuncular çıkarmamız gerek. Yaşı geçmiş, pahalı ve katkı vermeyen transferler yapmayacağız. Gelecek sezon için; genç, başarılı olabilecek ve yetenekli oyuncularla yolumuza devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

"KARIUS GİTMEK İSTİYORSA, OLAY BİTMİŞTİR!"   

Kaleci Loris Karius’un da durumunu değerlendiren başkan Çebi, “Karius ile bizim sözleşmemiz mayıs ayının sonunda bitiyordu. Gitmek istediyse, olay bitmiştir. Gidebilir. Hoca da bize kalan haftalarda yenilerle devam etmek istediğini söyledi.” söylemlerinde bulundu.

"TALISCA GELDİ DE BİZ Mİ GELMESİN DEDİK…"

 Beşiktaş’a geri döneceği konuşulan Talisca hakkında da söylemlerde bulunan Çebi, “Talisca geldi de biz mi ‘Gelmesin’ dedik… Talisca buradaki ücretle oynayacaksa, buyursun gelsin. Burada aldığı ücretlerin 10 katına oynuyor orada… Bir gün kendisi; ‘Ben Beşiktaş’a nasiplendim. Vefa borcum var’ derse, kapıyı açarız.” dedi.

"GÖKHAN, CANER VE ATIBA İLE GÖRÜŞMELER BAŞLAMADI"

Sezon sonu sözleşmesi bitecek olan Gökhan Gönül, Caner Erkin ve Atiba Hutchinson hakkında da konuşan Çebi, “Görüşmeler olmadı ama olacak. Kendilerine sezon bittikten sonra konuşma yapabileceğimizi söyledik. Onlar da saygı duydu. Şartlarda anlaşabilirsek, yolumuza devam edeceğiz. Ancak hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.” ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya