SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ahmet Nur Çebi'den tarihi fedakarlık!

FUTBOL | 09.10.2020 11:33

Ekonomik yönden sıkıntılı günler geçiren Beşiktaş'ta başkan Ahmet Nur Çebi'nin büyük bir fedakarlığa imza attığı öğrenildi.

Ahmet Nur Çebi'den tarihi fedakarlık!

Ekonomik açıdan tarihinin en sıkıntılı dönemlerinden birini geçiren ve hem UEFA hem de Türkiye Futbol Federasyonu tarafından takip altında olan Beşiktaş'la ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı. Milliyet'in okuyucularıyla paylaştığı özel habere göre Eylül ayı itibarı ile geçmişe dönük tüm borçlarını kapatabilmesi için nakit paraya ihtiyaç duyan Siyah Beyazlılar'da başkan Ahmet Nur Çebi büyük bir fedakarlığa imza attı.

Haberde Kara Kartal'ın 120 milyon liralık krediyi bulabilmesinin Çebi sayesinde gerçekleştiği vurgulanırken başkanın ikisi annesinin, ikisi de kendisinin üzerine olan toplam dört lüks evi krediye karşılık ipotek ettirdiği belirtildi.

Öte yandan Çebi'nin futbol takımını da en kısa sürede ayağa kaldırmak için kolları sıvadığı ve bu kapsamda artık Ümraniye'de tam gün mesai yapacağı kaydedildi. Başkan, böylece teknik direktör Sergen Yalçın'a da destek vermeyi planlıyor.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya