SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ahmet Nur Çebi’den tesislere çıkarma!

FUTBOL | 21.07.2020 16:27

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, teknik direktör Sergen Yalçın ve futbolcularla görüşmek üzere Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’ne geldi.

Ahmet Nur Çebi’den tesislere çıkarma!

Beşiktaş’ta gelecek sezonun yapılanması adına hareketli saatler yaşanıyor… Siyah-beyazlılarda başkan Ahmet Nur Çebi, futbolcularla ve teknik patron Sergen Yalçın’la görüşme yapmak üzere Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’ne geldi.

ÜMRANİYE’DE KRİTİK GÖRÜŞME…

Ekonomik anlamda zor günler geçiren Beşiktaş’ta başkan Çebi, maaşı yüksek olan oyuncularla birebir görüşerek indirim isteğinde bulunacak.  

Siyah-beyazlıların bir numarası ayrıca, teknik direktör Sergen Yalçın’la görüşerek; gelecek sezon için kalınması istenen oyuncular için fikir alışverişinde bulunacak. Başkan Çebi, teknik patron Sergen Yalçın’ın yeni sezonda takımda kalmasını istediği oyuncularla birebir görüşmelerini sürdürecek. Bu görüşmelerin ardından Beşiktaş’ın iç ve dış transferde harekete geçmesi ve yeni sezon yapılanması için adımların atılması bekleniyor. 

ASİSTANALİZ / KARTAL YİĞİT / ÖZEL HABER

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya