SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ahmet Nur Çebi'den transfer açıklaması: Limit doldu...

FUTBOL | 23.08.2020 19:14

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, önemli açıklamalarda bulundu. Çebi; transferden, maaş indirimlerinden ve harcama limitlerinden bahsetti.

Ahmet Nur Çebi'den transfer açıklaması: Limit doldu...

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, TRT Spor’da önemli açıklamalarda bulundu. Çebi, transfer durumlarından ve futbolcuların maaşından istedikleri indirimler hakkında çarpıcı ifadeler kullandı.

"4 FUTBOLCUYLA LİMİT DOLDU..."

Yabancı futbolcuların yüzde %99’unun, indirim taleplerini kabul etmediğini belirten siyah-beyazlıların bir numarası, “Türk futbolcularımızın hemen hemen tamamına yakını geçen seneyle ilgili indirim talebimizi kabul etti. Yabancılar, fedakarlık yapmak istiyor. Yabancı oyuncular, 'Bu sözleşmeleri bir daha bulamayız' diyorlar. Atiba, N'Sakala, Welinton, Bernard Mensah… 4 futbolcuyla limit doldu. Gönderebildiklerimiz olursa, yeni transferler gelecek. Vida'nın aldığı ücreti ödemeye yanaşan bir kulüp yok. O da profesyonel bir futbolcu. Beşiktaş'tan ayrılmak istemiyor. Necip Uysal dışında hiçbir oyuncumuz, bizim istediğimiz indirimi ne yazık ki yapmadı. Birkaç oyuncu ile yollarımızı ayırma konusunda görüşmelerimiz sürüyor. Niyetli olanlar var. Bu oyuncular Ljajic ve Vida değil." ifadelerini kullandı.

ÇEBİ'DEN KOITA VE GÖKHAN TÖRE AÇIKLAMASI! 

Çebi, Beşiktaş ile adı anılan Gökhan Töre ve Kasımpaşa'nın golcüsü Koita ile ilgili olarak; ''Koita ile ilgili Kasımpaşa ile görüştüm, takımda tutmak istediklerini söylediler. Gökhan Töre bugün için gündemimizde değil.'' dedi. 

Ayrıca TRT Spor'un ardından A Spor'a bağlanan Çebi, "Balotelli artık listemizden çıktı ama taraftarlarımız sabretsin. İyi bir transfer yapacağız. İyi bir golcü alacağız. Bu işi bitireceğiz." açıklamalarında bulundu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya