SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....
HAVA DURUMU : İstanbul 7°C/ 20°C

Çebi'nin 2 haftalık süreçte yaptığı 5 icraat!

FUTBOL | 04.11.2019 14:20

Çebi'nin 2 haftalık süreçte yaptığı 5 icraat!

Beşiktaş'ın yeni başkanı Ahmet Nur Çebi göreve başlamasının ardından hem kulüpteki havayı, hem de futbol takımının motivasyonunu olumlu yönünde etkiledi. Eski başkan Fikret Orman'ın görevi bırakmasının ardından başkanlığa adaylığını koyan ve net bir oy farkıyla göreve gelen Çebi 2 haftalık süre zarfında önemli icraatların altına imza attı.

FUTBOLCULARIN PARASI ZAMANINDA ÖDENDİ

Beşiktaş'ta uzun süredir en önemli sıkıntıların başında futbolcuların maaşlarının zamanında ödenmemesi geliyordu. Bu durumun takımın performansına direkt etki ettiğini düşünen Ahmet Nur Çebi, ilk icraat olarak siyah beyazlı futbolcuların alacaklarını ödedi. Eğer bu para ödenmeseydi siyah beyazlı kulübün önümüzdeki sezon avrupa kupalarına katılması zora girebilirdi. Çebi, bu ödemeyle birlikte borçsuzluk kağıdı alarak bu sorunu da ortadan kaldırdı.

TESİSLERDE İŞLER YOLUNA SOKULDU

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Galatasaray maçı öncesinde Ümraniye'yi ziyaret ederek futbolculara moral verdi. Avcı ile de görüşen Beşiktaş Başkanı, takımın arkasında olduğunu belirterek derbi zaferinde kilit rol oynadı.

TARAFTARLAR TEK SES OLDU

Takımın ekonomik olarak yaşadığı sıkıntıları taraftarlara aktaran Çebi, tüm camiayı mağazalara davet etti. Beşiktaş ürünlerinin satışında artış yaşandı

PERSONELİN MAAŞLARI ÖDENDİ

Beşiktaş'ta personellerin aylardır ödenmeyen maaşları tesislerde huzursuzluk yaratıyordu. Çebi, bu soruna da el atarak tüm branşlardaki personellere ücretlerini ödedi

SOSYAL MEDYA VE YENİ PROJELER DEVREYE GİRDİ

Kulübün kasasına ivedilikle sıcak para sokmak isteyen Çebi, çıkarılan 5 maçlık kombine paketiyle amacına ulaştı. Derbide dolan tribünlerle gelen galibiyet, taraftarların diğer maçlara olan ilgisini de arttırdı.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya