SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ahmet Nur Çebi'ye başkanlık teklifi!

FUTBOL | 09.09.2020 17:24

Göztepe Başkanı Mehmet Sepil, geçtiğimiz saatlerde Kulüpler Birliği’ndeki başkanlık görevinden istifa ettiğini açıklamış ve bu kararını diğer kulüp başkanlarına da bildirmişti.

Ahmet Nur Çebi'ye başkanlık teklifi!

Kulüpler Birliği Başkanlığı'ndan ayrılacağı söylentileri dolaşan Mehmet Sepil'in görevi bırakarak yerine geçmesini istediği Ahmet Nur Çebi'ye görev teklif ettiği öne sürüldü.

Göztepe Başkanı Mehmet Sepil, geçtiğimiz saatlerde Kulüpler Birliği’ndeki başkanlık görevinden istifa ettiğini açıklamış ve bu kararını diğer kulüp başkanlarına da bildirmişti. Sepil’den boşalan başkanlık görevi için ise Süper Lig ekipleri oy birliğiyle Ahmet Nur Çebi’ye teklif götürdü.

“Beklemeye aldı”

A Spor’un haberine göre; Siyah-beyazlı kulüpteki yoğun başkanlık temposu nedeniyle Ahmet Nur Çebi bu teklifi kibarca reddetti. Diğer kulüp başkanları ve Çebi, Kulüpler Birliği Başkanlığı konusunu ilerideki günlerde tekrar değerlendirmeye alacak.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya