SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Alanyaspor Başkanı’ndan Erol Bulut açıklaması

FUTBOL | 20.04.2020 17:18

Alanyaspor’un başkanı Hasan Çavuşoğlu, Fanatik’e konuştu. Çavuşoğlu, teknik direktörleri Erol Bulut’un geleceği hakkında açıklamalar yaptı.

Alanyaspor Başkanı’ndan Erol Bulut açıklaması

Süper Lig ekiplerinden Alanyaspor’un başkanı Hasan Çavuşoğlu, Fanatik Gazetesi’ne özel açıklamalarda bulundu. Çavuşoğlu, sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan teknik direktörleri Erol Bulut hakkında, “Hocamız istediği takdirde sözleşmesini uzatırız.” açıklamasında bulundu.

“ALİ KOÇ BENİ ARADI”

Alanyaspor’un başkanı Hasan Çavuşoğlu, ‘Fenerbahçe’nin teknik direktörünüz Erol Bulut’a ilgisi çok konuşuldu, hoca gidecek mi?’ sorusuna, “Ben ‘Teklif gelirse yolunu açarız’ sözünü basında çıktığı anda demedim. Teklif bekliyoruz sanki… Sezonun bitimine 8 karşılaşma kaldı. Böyle bir durumda şu an ne hocamız gider, ne de bırakırız. Hocamızın sezon sonu sözleşmesi sona ermekte. Anlaşmamız durumunda, uzatabiliriz. Uzatsak bile büyük bir takımdan teklif gelirse hayır mı diyeceksin? Genç bir hoca, hedefleri var. Daha yüksek hedeflere ulaşmak isteyenlere, izin veririz. Daha önce Emre Akbaba ve Merih Demiral’da da aynısını yaptık. Ne Fenerbahçe Başkanı bizimle iletişime geçti ne de hocaya bir teklif geldi. Ali Koç beni aradığında, ‘Basında çıkanlara inanmıyorsun değil mi?’ diye sordu. Ben de inanmadığımı belirttim. Hocamız burada mutlu. Uzatmak isterse sözleşmesini uzatırız.” cevabını verdi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya