SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Albayrak, Rangers maçı öncesi açıklamalarda bulundu

FUTBOL | 30.09.2020 16:54

Galatasaray’ın ikinci başkanı Abdurrahim Albayrak, Glasgow Rangers ile karşılaşacakları maç öncesi havaalanında konuştu.

Albayrak, Rangers maçı öncesi açıklamalarda bulundu

Abdurrahim Albayrak, UEFA Avrupa Ligi play-off turunda Glasgow Rangers ile oynayacakları maç öncesinde TRT Spor’a açıklamalarda bulundu. Rangers maçı sorulurken Albayrak, "Morallerimiz iyi, hazırlıklarımız son derece güzel. Bizim için final maçı. Glasgow Rangers maçının önemini ve ciddiyetini biliyoruz. Çok önemli ve çok değerli bir maç. Galip gelerek Türkiye'ye döneceğimizden eminim. Allah'ın izniyle İnşallah turu atlayan takım Galatasaray olacak, Türkiye'ye öyle döneceğiz." dedi.

ARDA TURAN, İSTANBUL’DA KALDI

Arda Turan'ın kafilede yer almamasıyla ilgili gelen soruya Albayrak, "Arda grip oldu. Hoca da haklı olarak İstanbul'da kalmasını istedi. Onun yerinde yine çok değerli arkadaşlarımız var ve inşallah aratmayacaklar" diye cevap verdi. 

"HER SANİYE TRANSFERLE İLGİLENİYORUZ"

Transfer hakkında sorulan soruyu da cevaplayan Abdurrahim Albayrak, "İnanın ki her saniye transferle ilgileniyoruz. Her şeyden önce satmamız gerekiyor, çok az bir limitimiz vardı. Bu limiti aşmamamız lazım. Aşarsak tescil ettiremezsiniz. İnşallah birkaç gün içinde güzel şeyler olacak diye ümit ediyorum. Her şeyin Galatasaray için hayırlısı olmasını diliyorum" diyerek sözlerini tamamladı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya