SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Alesenka Lesenka basketi attı, soluğu denizde aldı

FUTBOL | 10.08.2020 14:01

Ze Luis, Beşiktaş ile transfer görüşmeleri yapıyor, sevgilisi Alesenka Lesenka, tatilde keyfine bakıyor. Rus güzel basketi attı, soluğu denizde aldı.

Alesenka Lesenka basketi attı, soluğu denizde aldı

Beşiktaş'ın yeni sezondaki golcü adaylarından birisi olan Porto'lu Ze Luis, siyah-beyazlı formayı giymesi an meselesi...

29 yaşındaki oyuncu, Beşiktaş ile transfer görüşmeleri yaparken kız arkadaşı Alesenka Lesenka ise kız arkadaşlarıyla tatilin keyfini çıkarıyor. Transfer süreci nedeniyle aşkından uzak kalan Yeşil Burun Adalı golcü, belirsizliği ortadan kaldırıp bir an önce soluğu Rus sevgilisinin yanında almak istiyor.

Ünlü bir dansçı olan Alesenka Lesenka, kız grubuyla tatilini sürdürürken yaptığı paylaşımlarla her zamanki gibi adından söz ettirmeyi başarıyor. Deniz, güneş ve kumun keyfini çıkaran Rus güzel, spora ne kadar yatkın olduğunu gözler önüne serdi. Basketbol sahasından bir görüntü paylaşan Alesenka Lesenka'nın isabeti bulduktan sonraki sevinci izlemeye değer... Basketi atan ünlü dansçı, soluğu denizde aldı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya