SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Akım işini abarttılar sonunu yine oraya bağladılar

FUTBOL | 09.04.2020 20:57

Karantina günlerinin fenomen ikilisi Alesenka Lesenka ile Ze Luis, yeni bir meydan okumaya imza atıp yine ilgi odağı oldular.

Akım işini abarttılar sonunu yine oraya bağladılar

Futbolcular, karantina döneminde de revaştalar... Koronavirüs nedeniyle santra yapılmasa da yıldız oyuncular, izole dönemlerinde bile ışıkları üzerlerine çekmeyi başarıyor.

Evlerine kapanan ve kulüplerin kendilerine verdiği program dahilinde çalışmalarıno sürdüren yıldızlar, geri kalan vakitlerini ailelerine ayırıp stres atıyor. Karantina günlerinin dikkat çeken isimlerinden birisi de Ze Luis - Alesenka Lesenka çifti...

Sezon başında Spartak Moskova'dan Porto'ya 10 milyon 750 bin Euro'ya Portekiz ekini Porto'ya transfer olan 29 yaşındaki oyuncu, sosyal izolasyonun birlikte sağladığı Lesenka ile eğlenceli ve danslı çalışmalara imza atıyor. Rusya'da başlayan ve Portekiz'de devam ettirdikleri aşklarını karantinada tazeleyen ikili, dikkatleri üzerlerine çekmeye devam ediyorlar.

Öyle ki Rus güzel, futbol sahalarının önemli golcülerinden birisi olan Ze Luis'ten iyi bir dansçı yaratmış. Yayıladıkları videolarla takipçilerinden büyük reaksiyon alan ikili, bunlara her geçen gün bir yenisini ekliyor. Çektikleri TikTok videolarıyla büyük beğeni alan Ze Luis - Alesenka Lesenka ikilisi, yeni bir akım başlattılar.

Ne tuvalet kağıdı sektirmeye ne de başka bir challenge benziyordu bunlarınki... Kalabalık bir kadro ve hikayesi olan bir meydan okuma başlattılar. Adı da; #shutupchikencgallenge. Sonunu yine dansa bağladılar.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya