SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Alex de Souza: Başkanımız Ali Koç'la görüştüm...

FUTBOL | 09.12.2019 15:52

Alex de Souza: Başkanımız Ali Koç'la görüştüm...

Fenerbahçe'nin eski yıldızı Alex de Souza, Türkiye'de gerçekleştirdiği reklam anlaşması için basın toplantısı düzenledi. Brezilyalı yıldız Fenerbahçe'deki günleri ve Ali Koç'la ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

2021'e kadar teknik direktör diplomamı alıp, onu duvara asıp, bu süre zarfında da ailemle, kendimle alakalı yapmam gerekenleri yapıp sonrasında bakacağız. Kendimle ilgili planlarım buyken, sizler beni planlara biraz aceleci dahil ediyorsunuz sanırım.

Çok fazla acelem yok. Sonra futbol konusunda hayatın bana neler getireceğine bakacağım.

Fenerbahçe'yle ilgili çok fazla temasım şu an olmayacak, dostlarımla vakit geçiriyorum. Öncelikli geliş amacım buydu. Fenerbahçe'yle ilgili şu an temasım bulunmayacak, Brezilya'ya döneceğim.

'Saha dışındaki Alex'i tanımak için onunla özel röportaj yapabilme şansım var mı' sorusuna Alex: "Kısmetse bir gün yaparız ama hayatımı bu kadar merak etme, eğlenceli bir hayatım yok çünkü.

7 Aralık 2014'te futbolu bıraktım, bugün 9 Aralık 2019. Futbolu bırakalı uzun zaman oldu, benim açımdan veda maçı gibi bir plan şu an için yok.

Yönetimle, Başkanımız Ali Koç'la olan görüşüm sabit. Onunla fırsat bulduğumuz sürece görüşüp fikir alışverişinde bulunuyoruz. Turnuva olduğu zaman Almanya'ya gitmiştim. Orada da fırsat bulduk. Kendi fikirlerimi, kendi üstüme düşen kısmıyla her zaman söylüyorum.

Fenerbahçe'ye transferlerle ilgili herhangi bir akıl vermişliğim yok. Fikir veriyorum ancak herhangi bir transferde aktif olarak bulunmadım.

Falcao'yu tanımıyorum, kendisini saha içinde gördüğüm kadarıyla biliyorum. Kişisel olarak tanımıyorum. Fransa ve İspanya'da gol krallıkları olan, kariyeri başarılarla dolu bir futbolcu. Ondan beklenti duyulması kadar doğal bir şey olamaz Türkiye'ye geldiği zaman.

Galatasaray'a gelen bir futbolcunun Hagi'yle, Fenerbahçe'ye gelen bir futbolcunun Alex'le karşılaştırılması gelen futbolcuya yapılan haksızlık olarak görüyorum. Biz uzun bir süre oynadık. Başarılarımız ortada ve hikayemiz bitti.

Hikayesi biten insanları hikayesi yeni başlayan insanlarla karşılaştırıyor olmak büyük bir haksızlık. Beklenti doğal. Falcao'nun kalitesi ortada. Galatasaray'a başarı kazandırabilecek potansiyele sahiptir ama bunu yapıp yapamayacağını zaman gösterecek.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya