SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Alex de Souza İstanbul’a geliyor!

FUTBOL | 09.07.2020 11:13

Fenerbahçe’nin efsane Brezilyalı futbolcusu Alex de Souza, İstanbul Tavla Turnuvası için şehre yeniden geliyor.

Alex de Souza İstanbul’a geliyor!

Burcu Esmersoy, Fernando Muslera ve Alex de Souza gibi ünlü isimlerin katılacağı dünyanın en büyük tavla turnuvası 18 Temmuz’da başlayacak. 5 bin yıllık geçmişi olduğu bilinen; günümüzde bile en çok oynanan oyunlardan biri olan tavla, İstanbul’da bir rekor denemesine dönüşecek.

İstanbul Tavla Turnuvası’na katılacak olan tavlaseverler, mücadeleye telefonlarından dahil olacak. Hem ödül denemesi olurken; hem de dünya rekoru için sınırlar zorlanacak.

18 Temmuz’da start alacak turnuva, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Uluslararası Tavla Federasyonu, Vodafone Türkiye, Tavla Stars, Passo ve Atölye Grup iş birliğiyle gerçekleşecek. Alex de Souza, Fernando Muslera ve Burcu Esmersoy gibi ünlü isimler tarafından da rağbet görecek etkinlik; katılımcılara bu üçlüyle tavla oynama fırsatı sunacak.

Turnuvaya katılım tamamen ücretsiz olurken; yarışmacılar Tavla Stars oyununu Android ve IOS cihazlarına indirip kayıt olacak. Organizasyon kapsamında birinciye 10 bin lira ve Melek Hotels Bozburun'da bir hafta tatil, ikinciye 5 bin lira, üçüncüye 3 bin lira ve dördüncüye 2 bin lira ödül verilecek. Tavlaseverler etkinlik için www.tavla.istanbul adresinden kayıt yaptırıp bilgi alabilecekler.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya