SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Alex ve ailesinin keyfine diyecek yok

FUTBOL | 02.04.2020 20:02

Alex de Souza, karantina günlerini ailesiyle geçiriyor. Kızı; Maria, oğlu; Felipe ile bilardo ve tenis oynayan efsane oyuncunun keyfine diyecek yok.

Alex ve ailesinin keyfine diyecek yok

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs, insanoğlunu evlerine kapattı. Gün geçtikçe artan ölümler ve artan vakalar, insan yaşamını olumsuz etkiliyor. Spor dünyasının yıldızları da evlerinde uzlete çekilip bu zor günlerin geçmesini bekliyor.

Evde kal çağrıları yapan sporcular, karantinada geçirdikleri eğlenceli zamanları hayranlarıyla paylaşmaktan geri kalmıyorlar. Spor, müzik, yemek yaparkenki hallerinden paylaşan yıldızlar, takipçilerine zaman geçirmek adına yeni ufuklar çiziyor. Bu isimlerden birisi de Alex de Souza...

Fenerbahçe'nin efsane isimlerinden birisi olan ve 8.5 yıl geçirdiği Türkiye ile bağlarını koparmayan Sambacı, karantina günlerinde ailesiyle keyifli zamanlar geçiriyor.

Futbolculuk yaşamını noktaladıktan sonra yorumculuk yapan Alex, evinde eşi; Daiane, kızı; Maria ve oğlu Felipe ile keyifli zamanlar geçiriyor. Profesyonel bir şekilde tenis oynayan kızı Maria ve futbolculuk mirasını sürdüremesini beklediği oğlu Felipe ile ayak tenisi ve bilardo oynayan Brezilyalı efsane, ailece spora ne kadar yatkın olduklarını bir kez de kanıtladı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya