SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Alex de Souza'nın kızı Maria'dan Fenerbaçeli hüzünlü paylaşım!

FUTBOL | 01.10.2020 19:52

Fenerbahçe'nin efsane ismi Alex de Souza'nın Fenerbahçe'den ayrılmasının üzerinden 8 yıl geçti. Alex'in kızı Maria da bugünü atlamadı ve hüzünlü bir paylaşıma imza attı.

Alex de Souza'nın kızı Maria'dan Fenerbaçeli hüzünlü paylaşım!

Fenerbahçe'nin efsaneleri arasına giren Alex de Souza'nın sarı-lacivertlilerden ayrılışının 8. yıl dönümünde; kızı Maria'dan hüzünlü bir paylaşım geldi.

1 Ekim 2012 tarihinde; kulüp binasına Fenerbahçe'nin kaptanı olarak giriş yapıp sarı-lacivertli taraftar olarak çıkış yapan Brezilyalı efsane, Twitter'dan; "Mukavelemi sonlandırdım. Bu, hayatımın en üzücü imzası oldu. Fenerbahçe bir oyuncu kaybetti ancak iyi bir taraftar kazandı. Her şey için teşekkürler" açıklamasını yapmıştı.

8 yıl önce; ülkesi Brezilya'nın yolunu tutan Alex de Souza ve ailesi, Fenerbahçe'yi uzaktan da olsa takibi bir an olsun bırakmadılar. Özellikle Maria, Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla Türkiye ve Fenerbahçe sevgisini daima sıcak tutmayı başardı.

Türkiye'de öğrenim gördüğü sırada; sınıf arkadaşlarının Merve ismiyle hitap ettiği Maria, şu sıralar Brezilya'nın gelecek vadeden tenisçilerinden birisi olarak gösteriliyor. Öyle ki; tenis müsabasına Fenerbahçe formasıyla giden Maria, sarı-lacivertlileri Brezilya'nın 1 numaralı gündem maddesi haline getirmeyi başarmıştı.

Öyle ki; Maria, babasının Fenerbahçe'den ayrışının 8. yıl dönümünü de atlamadı... Fenerbahçe kapşonlusunu giyip Instagram'a hikaye atan Maria, üzüntüsünü; 8 yıl notu ve üzgün bir suratla ifade etti.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya