SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Karnı burnunda, aklı hala futbolda...

FUTBOL | 10.04.2020 17:38

Alex Morgan'ın doğumu yaklaşsa da 30 yaşındaki futbolcu, antrenman temposundan ödün vermiyor. Karnı burnunda olan ABD'li yıldızın aklı hala sporda.

Karnı burnunda, aklı hala futbolda...

Dünyanın en iyi kadın futbolcularından birisi olan Alex Morgan, hamilelik süresi boyunca yeşil sahalardan uzak kalsa da çalışmalarını aksatmıyor... Doğuma az bir süre kalsa da Olimpiyat ve Dünya Şampiyonlukları bulunan 30 yaşındaki oyuncu, idman performansından ödün vermiyor.

Hayatını 2014 yılında kendisi gibi futbolcu olan Servando Carrasco ile hayatını birleştiren Morgan'ı şu sıralar tatlı bir heyecan sarmış durumda. Bu ay bir kız çocuğu dünyaya getirmeye hazırlanan başarılı futbolcu, antrenmalarına ara vermeden devam ediyor. Şut idmanlarının yanında, fitness çalışmalarına da devam eden Morgan, evinin garajını adeta spor salanonuna çevirdi.

Yakında doğuma girecek olsa da formda kalmak istediğini savunan 30 yaşındaki süper yıldız, kendisini bu şekilde iyi hissettiğine de dikkat çekti. ABD'li yıldız, egzersiz yaparkenki videosunu Instagram hesabından paylaşıp; "Doğuma az bir süre kalsa da; aklım başında, formdayım ve kendimi oldukça iyi hissediyorum" notunu yazdı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya