SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Alex, Promes ve Zambrotta'ya 'Bravo'

FUTBOL | 21.03.2020 10:23

Alex de Souza, Quincy Promes, Gianluca Zambrotta ve Claudio Bravo, hem evde kal çağrısında bulunuyorlar hem de oğullarına zaman ayırıyorlar.

Alex, Promes ve Zambrotta'ya 'Bravo'

Koronavirüs tehlikesi gün geçtikçe tehlikeli bir hal alıyor... Ölüm ve hastalığa yakalanan insan sayısını aşağı çekmek için uzmanlar evde kal çağrıları yapıyor.

Bu pandemi insan hayatını öyle bir vurdu ki; her türlü spor faaliyeti neredeyse durdu. NBA, Formula 1, UEFA gibi organizasyonlar ertelemelere gitti. Spor dünyası koronavirüs tehdidiyle karşı karşıya kaldı. Kevin Durant, Jorge Jesus, Earvin Ngapeth, Blaise Matuidi gibi farklı spor branşlarından birçok isim bu vebaya yakalanmaktan kurtulamadı.

Spor neredeyse durma noktasına gelince; sporcular da kendilerini evlerine kapadı. Hem kendi hem de başkalarının sağlığına dikkat çekmek için evden videolarını takipçileriyle paylaştılar. Kimisi maç kondisyonunu kaybetmemek için fitness görüntülerini, kimisi de eşine serenat yaparkenki halini, kimileri de oğullarıyla geçirdikleri zamanı videoya alıp  paylaştı.

Örneğin Fenerbahçe'nin efsane ismi Alex de Souza... Oğlu Felipe'ye meydan okuyup çorap sektirdi. Juventus, Milan ve Barcelona formaları giyen sağ ya da sol bek fark etmeksizin iki tarafta da oynayabilen Gianluca Zambrotta da karantina dönemi evinde oğluyla geçiriyor.

Futbolculuk döneminde; 2006'da Dünya Kupası'nın kaldırma başarısı gösteren Zambrotta, oyun konsolu oynayıp o günleri oğluyla yeninden yaşamanın sevincini yaşıyor.

Alex ve Zambrotta'nın aksine Ajax'ın yıldız oyuncularından Quincy Promes ise biraz farklı bir yola başvurmuş. 2 yaşındaki oğluyla top oynayan Hollandalı, topla drinling halinde olan evladına arkadan müdahalede bulup junior Promes'in yerden kalmasına neden oluyor.

Ortaya eğlenceli anlar çıkıyor. Son olarak da başka bir baba-oğulla bakalım ve haberimizi tamamlayalım. Manchester City'nin Şilili file bekçisi Claudio Bravo, oğlu Mateo ile çalışmalarını sürdürüyor. Şilili genç, yaptığı kurtarışla gelecek adına adeta umut vadediyor.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya