SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Alex Telles piano başında mest etti

FUTBOL | 23.03.2020 12:31

Koronavirüs nedeniyle kendisini izole eden Alex Telles, piano başına geçerek Bruno Mars'ın unutulmaz parçası 'When I was your man'i çalıp mest etti.

Alex Telles piano başında mest etti

Galatasaray'ın eski oyuncularından Alex Telles, 2016-17 sezonunda Portekiz'in Porto takımının yolunu tuttu. Mavi-beyazlılardaki 4. yılını geçiren 27 yaşındaki sol bek, gündemimizi yakından meşgul etmeye devam ediyor. Adı; Barcelona ve Chelsea gibi dünya devleriyle geçen Sambacı'nın transferinden Galatasaray'ın %10'luk bir payı bulunuyor.

O yüzden Alex Telles hakkında çıkan haberler, basın tarafından ilgiyle takip ediliyor. Sambacı, sözleşme bitiş süresi olan haziran 2021'e kadar transfer olursa sarı-kırmızılılar, transferinden gelecek paranın %10'una sahip olacak. Bu hatırlatmayı yaparak başladık...

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs tehlikesi tabii ki; Portekiz'de de var. Ligler iptal ve oyuncular, evlerine çekilmiş izole bir yaşam sürdürüyor.

Sonuçta; Alex Telles de karantina dönemi geçiren isimlerden birisi. Kondisyonunu kaybetmemek için bireysel çalışmalarını sürdüren 27 yaşındaki oyuncu, arta kalan zamanlarda da farklı yönlerinin olduğunu yansıtıyor.

Üzerimize düşeni yapalım ve evde kalmaya devam edelim çağrısında buluna Telles, takipçilerine müzik şöleni de bahşediyor. Hiç bilinmeyen bir yönünü sevenleriyle paylaşan Sambacı, piano başına geçip Amerikalı müzisyen Bruno Mars'ın unutulmaz eseri; 'When I was your man' şarkısını çaldı. Videoyu; 'İnan, çalış ve peşinden koş' mesajıyla da paylaştı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya