SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Alex'e Galatasaray forması giydirdiler, sosyal medya yıkıldı

FUTBOL | 19.04.2020 15:30

Asist Analiz özel içerik ekibi ilklere imza atmaya devam ediyor. Bu kez hazırlanan Alex, Hagi ve Sergen Yalçın çalışmaları sosyal medyada ses getirdi.

Alex'e Galatasaray forması giydirdiler, sosyal medya yıkıldı

Asist Analiz özel içerik ekibinin hazırladığı çalışmalar yine sosyal medyaya damgasını vurdu. En son Survivor Süper Lig görseliyle yine insanların beğenisini kazanan Asist Analiz özel içerik ekibi, durmaya pek niyetli değil gibi…

Asist Analiz özel ekibinin tasarladığı çalışmalar bu kez de Hagi, Alex ve Sergen Yalçın üzerineydi.  Bu 3 yıldızın ezeli rakiplerinin forması altında yapılan photoshop çalışması sosyal medyada büyük ses getirdi.

Hagi’ye çubuklu, Alex’e de parçalı formayı uygun gören Asist Analiz özel içerik ekibi, Sergen Yalçın için de esprili bir yaklaşımı tercih etti. Efsane oyuncuya vakti zamanında Bundesliga ekiplerinden Bayern Münih’in talip olmasıyla bilinen o hikayeyi görsel çalışmasına uyguladı.

“Sergen Yalçın’ın Bayern Münih hikayesi”

Sergen Yalçın, yıllar önce NTV Spor’da katıldığı bir programda kendisine Bayern Münih’in talip olduğunu ve araştırdıktan sonra vazgeçtiklerini anlatmıştı.

Üç görsel de birbirinden çok beğenilirken, sosyal medya kullanıcıları çalışmaların devamı gelmesi yönündeki isteklerini defalarca tekrarladılar.

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya