SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Alex'in Galatasaray'a attığı gol ilham oldu!

FUTBOL | 17.09.2020 17:35

Fenerbahçe efsanesi Alex de Souza'nın ismini geçtiğimiz yıl doğan oğluna veren Murat Ceylan bu kararının perde arkasını Brezilya basınına anlattı.

Alex'in Galatasaray'a attığı gol ilham oldu!

2011/12 sezonunun ikinci yarısında Fenerbahçe ile Galatasaray arasında oynanan ve 2-2'lik eşitlikle sonuçlanan derbi mücadelesinin 15'inci dakikasında Alex de Souza'nın ceza sahasının dışından attığı harika golün bir taraftara çocuğunun ismi için ilham verdiği ortaya çıktı.

Brezilya'da yayım yapan Lance gazetesine konuşan fanatik Fenerbahçe taraftarı Murat Ceylan, söz konusu maçı arkadaşlarıyla izlediğini söylerken "Alex'in o golünden sonra 'Çocuğum olursa adını Alex koyacağım.' dedim. Yedi yıl sonra da Alex Ceylan dünyaya geldi. Üstelik oğlumun doğduğu 14 Nisan 2019 tarihinde de Fenerbahçe-Galatasaray maçı vardı. Bunun kaderin cilvesi olduğunu düşünüyorum." ifadelerini kullandı.

Haberde Murat Ceylan'ın IdoloMio adlı internet sitesi aracılığıyla ulaştığı efsanevi futbolcudan oğluna Alex ismini vermesi için izin aldığı da belirtilirken Brezilyalının cevap olarak gönderdiği videoda şu ifadeleri kullandığı kaydedildi:

"Bir çocuğa ismimin verilmesi ne kadar büyük bir onur! Bu, beni çok mutlu etti. Zira her zaman yaşanan, normal bir durum değil. Özellikle de Alex isminin çok yaygın olmadığı Türkiye gibi bir ülkede... Alex Ceylan, çok mutlu ve sağlıklı ol. Gösterdiğiniz sevgiye çok teşekkür ederim."

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya