SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....
HAVA DURUMU : İstanbul 7°C/ 20°C

Fatinoğlu: "Mustafa Cengiz seçime giremez!"

FUTBOL | 11.11.2019 15:48

Fatinoğlu: "Mustafa Cengiz seçime giremez!"

Galatasaray'ın eski başkan adaylarından Ali Fatinoğlu, Asist Analiz TV'de Nevzat Dindar'ın konuğu oldu. Sarı kırmızılılardaki seçim süreciyle ilgili çarpıcı açıklamalar yapan Fatinoğlu, Mustafa Cengiz yönetimine eleştirilerde bulundu. 

"SEÇİM OLURSA MUSTAFA CENGİZ ADAY OLAMAZ!"

Galatasaray'daki ibra edilmeme davasıyla ilgili konuşan Fatinoğlu, "Mahkeme kararına göre sadece Abdürrahim Albayrak, Yusuf Günay ve Okan Böke gibi davacı olan isimler bir sonraki seçime girebiliyor. Mustafa Cengiz giremiyor." dedi. Eski başkan adayı Mustafa Cengiz'in davacılardan biri olmadığını belirterek, "Davayı açan isimler Abdürrahim Albayrak ve Yusuf Günay. Mustafa Cengiz neden davacı isimler içinde yer almadı? Neden bütün yönetim ortak bir karar almadı? Eğer davadan pozitif sonuç çıkarsa sadece davacılar ibra edilmez mi? Dava açmayanlar ibra edilmemiş oldu."

"FALCAO'NUN SAKAT OLDUĞUNA DAİR ÖNCEDEN RAPOR GİTMİŞ"

Ali Fatinoğlu, Falcao'nun transferini eleştirerek, "Yener İnce'ye Falcao'nun sakat olduğuna dair daha önce bir rapor geldiği duyumunu aldım. Bu şu anda kulislerde en çok konuşulan şeylerden biri." şeklinde konuştu. Oyuncunun transferini doğru bulmadığını da söyleyen Galatasaray'ın eski başkan adayı, "Monaco santrfor ararken neden Falcao'yu sattı? Bunu bir düşünmek lazım. Transfer sürecinde bir iç mimarın söylediklerine baktılar. Falcao transfer olduktan sonra benim oturduğum siteye gelip kiralık ev baktı." açıklamasını yaptı.

"BANA ALGI OPERASYONU YAPTILAR"

Ali Fatinoğlu, Dursun Özbek döneminde açılan troll hesapların kendisine operasyon düzenlediğini söyleyerek, "Sosyal medyada troll hesaplarla bana algı operasyonu yapıldı. Bunların hiçbirinin adı soyadı yok. Hepsi aynı merkezden yazılıyor. Bu hesapların Dursun Özbek tarafından ortaya çıkarıldığı söyleniyor." iddiasında bulundu. Fatinoğlu troll hesapların Fatih Terim'i istifaya davet ettiğini ileri sürerek, "Yönetime yakın hesaplar artık Fatih Terim'i istifaya çağırıyor. Yönetimin değişmesi Fatih Terim'i rahatlatacak." ifadelerini kullandı.

"EĞER GOMIS OLSAYDI..."

Galatasaray'ın eski başkan adaylarından Ali Fatinoğlu, Asist Analiz TV'ye katıldığı programda Bafetimbi Gomis'in satılmasının takıma büyük zarar verdiğini de iddia ederek, "Gomis'i satarak Galatasaray'a çok büyük zarar verdiler. Ben Gomis hayranı bir insandım. Eğer o olsaydı Şampiyonlar Ligi'nde başarılı olurduk. Yıllardır Galatasaray'da bu kadar iyi santrfor izlememiştim." şeklinde konuştu.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya