SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ali Gültiken’den başkan adaylığıyla ilgili açıklama!

FUTBOL | 25.09.2019 14:53

Ali Gültiken’den başkan adaylığıyla ilgili açıklama!Beşiktaş’ta Fikret Orman’ın istifası büyük yankı uyandırırken, ‘’Başkan adayları kim olacak?’’ sorusu gündeme geldi.

Bunun üzerine, Beşiktaş başkan adayı olacağı konuşan Ali Gültiken, Asist Analiz’e konuştu.

Kulübün çok zor bir dönemden geçtiğinin altını çizen Ali Gültiken ‘’Camia olarak bütünleşme olmaması halinde, parçalanmaya kadar yol açan bir durum söz konusu olabilir.’’ dedi.

Gültiken öncelikle, isminin Beşiktaş’ta başkan adayı olarak anılmasından mutluluk duyduğunu ifade ederken, asıl önemli olanın birlik ve beraberlik olduğunu vurguladı.

Seçilen başkanın yine sıkıntılar yaşayacağını düşünen Gültiken, ‘’Tek ve güçlü bir aday etrafında birleşilirse çok daha iyi olur. Çok adaylı bir seçim sonrası yine muhalefet oluşacak ve kazanan yine sıkıntılar yaşayacak’’ ifadelerini kullandı.

Son olarak, adaylıkla ilgili kesin bir karar vermediğini dile getiren Gültiken, mevcut durumda yapılması gereken en önemli şeyin ‘kenetlenmek’ olduğunu vurguladı.

ASİST ANALİZ ÖZEL HABER/ KARTAL YİĞİT
BU HABER ASİST ANALİZ KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILAMAZ.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya