SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ali Koç: 2021 Fenerbahçe’nin yılı olsun!

FUTBOL | 31.12.2020 19:56

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, sarı-lacivertli kulübün resmi sosyal medya hesapları aracılığı ile bir yeni yıl mesajı yayınladı.

Ali Koç: 2021 Fenerbahçe’nin yılı olsun!

Ali Koç, Fenerbahçe kulübünün resmi sosyal medya hesapları aracılığı ile sarı-lacivertli camianın ve ülkemizin yeni yılını kutladığı bir mesaj yayınladı.

Ali Koç, “2020, tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan, hiçbirimizin daha önce tecrübe etmediği bir salgınla mücadele ettiğimiz, her şeyin kıymetini daha iyi anladığımız bir yıl oldu.” sözleri ile geride bıraktığımız seneyi değerlendirdi.

“Başta sağlık çalışanlarımız olmak üzere, devletimizin ve üretim zincirindeki fedakâr vatandaşlarımızın ülkemizi ayakta tutmak için ortaya koyduğu büyük özveri, salgınla mücadele etmek için bize ilham, güç ve cesaret verdi.” diyen Ali Koç, salgın döneminde ön safhada yer alan çalışanlara da teşekkür etti.

Ali Koç, “2021’e ramak kala salgın devam etse de dünyada aşı konusunda yaşanan gelişmeler ile yeni yıla daha umutlu bakıyoruz. Sıhhat dolu günlerin pek yakın olduğu umuduyla Fenerbahçe’mizin nice başarılarına şahit olacağımız, sağlık ve mutluluk ile bir araya geleceğimiz, mesafelerin aradan kalktığı yepyeni bir yıl olmasını diliyorum.” ifadeleri ile yeni yıldan beklentilerini açıkladı.

Koç, yeni yılın gelişini ise şu sözlerle kutladı: “2021 camiamıza, ülkemize, tüm dünyaya sağlık, barış ve mutluluk getirsin. Bu yıl Fenerbahçe’nin yılı olsun. Camiası ile birlikte tek bir eksik dahi olmadan, taraftarlarımızın desteğinin hep yanımızda olduğu bir yıl olsun. Kısacası, 2021 Fenerbahçe’nin yılı olsun. Hepinizi saygıyla, sevgiyle selamlıyorum, yeni yılınızı kutluyorum.”

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya