SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Alanyaspor maçı sonrasında başkan Ali Koç, TFF kurullarını hedef aldı

FUTBOL | 25.10.2021 09:44

Fenerbahçe’nin 1 numarası Ali Koç, Alanyaspor maçı sonrasında taraftarın tepkisine hak verdi. TFF kurullarına da seslenen Koç, Altay'a verilen cezanın haksız olduğunu belirtti.

Alanyaspor maçı sonrasında başkan Ali Koç, TFF kurullarını hedef aldı

Fenerbahçe’nin 1 numarası Ali Koç, Alanyaspor maçı sonrasında taraftarın tepkisine hak verdi. TFF kurullarına da seslenen Koç, Altay Bayındır’a verilen cezanın haksız olduğunu belirtti.

İşte Ali Koç’un açıklamaları:

"Her şey güzel başladı. İlk yarı pozisyon vermedik diyebiliriz. İlk yarı orta sahayı geçmekte sıkıntı çekti Alanyaspor çünkü iyi baskı yaptık. Bu baskımızı bir türlü sonuca çeviremiyoruz. Bir düşüş var, bu bariz. Hedefi ne olursa olsun her takımda olabilir. Son haftalarda oynadığımız maçlara baktığınız zaman iyi de oynasak kötü de oynasak istediğimiz sonuçları alamıyoruz."

“TARAFTAR TEPKİSİNDE HAKLI”

"Bu işi başaracaksak hep beraber başaracağız. Taraftar tepkisinde haklı, tepki bu gecede kalmalı ve bu takım toparlanıp tepeye oynayacak skoru da futbolu da yapabilecek kapasitededir. Bundan hiçbir şüphem yok. Evet ben de çok üzgünüm. Ben de istemem bu tip tepkileri ama bizim işimiz anlık, saniyelik konulara takılmak değil, problemi çözmek."

“ALTAY HİÇBİR ŞEY YAPMIYOR!”

"Sistemi sıkıntılı hale getiren bazı öbekler, gruplar var. Bu işi topyekun ele almamız lazım. Çözüm var, yeter ki çözmek için irade olsun. Bu maç özelinde konuşmuyorum. Bu maçta gördüğüm kadarıyla hakemlik bir şey de yok. Performanslar yetersiz, atamalarda hepimizin kafasında soru işareti var. Gözlemci raporları atamalarda ne kadar kaale alınıyor merak ediyorum. Altay çıkarken ona edilen küfürleri hepiniz görmüşünüzdür. Altay hiçbir şey yapmıyor, yapsaydı küfür etseydi ağır tahrikten yine indirimli ceza alırdı. Şimdi hiç ceza almaması lazım. Federasyona rica ediyorum temsilci raporunu açıklasınlar. Raporda ceza alacak hiçbir şey, hiçbir cümle ya da ifade yok. Küfür yazıyor, elini yumruk yaptığını sonra iki elini başının üstüne koyup alkışladığını ağzından bir şey çıktıysa da bunun temsilcisi tarafından duyulmadığı yazılıyor ama ceza yedi. Temsilci raporunda bu ifadelerin olduğu söyleniyor."

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya