SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ali Koç, Aziz Yıldırım'ı kongreye çağırdı!

FUTBOL | 25.10.2019 23:08

Ali Koç, Aziz Yıldırım'ı kongreye çağırdı!

Geçtiğimiz yılın haziran ayında Fenerbahçe Başkanlığı'na aday olan ve seçimi mevcut başkan Aziz Yıldırım'ın önünde kazanarak sarı lacivertli kulübün yeni başkanı olan Ali Koç'tan Divan Kurulu toplantısı öncesi eski başkan Aziz Yıldırım'a çağrı geldi.

Sarı lacivertliler, yarın 12.30'da Faruk Ilgaz Tesisleri'nde gerçekleştirilecek olan Divan Kurulu öncesi hazırlıklara şimdiden başladı. 

CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN, FENERBAHÇE YÜKSEK DİVAN KURULU ÜYESİ OLUYOR

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Fenerbahçe üyeliğinde 25. yılına gelmesi ve Erdoğan'a verilecek olan Yüksek Divan Kurulu üyeliğine geçiş için kulüpte hummalı bir çalışma hazırlanıyor.

Sarı lacivertli kulüp, yaptığı resmi açıklamada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kulüpte 25 yıllık üyelik süresini doldurduğu için gerçekleşecek olan Yüksek Divan Kurulu üyeliğine geçişi için toplantıya teşrif edilmesini rica etti.

Fenerbahçe'nin yarın yapılacak olan Divan Kurulu toplantısına katılacağı beklenen Recep Tayyip Erdoğan için de kulüpte çalışmalar başladı. Sarı lacivertli kulübün, Erdoğan için kısa bir film hazırladığı ve bu filmde Türkiye Cumhurbaşkanı'nın eski arkadaşlarıyla yapılan röportajların ve nasıl Fenerbahçeli olduğuyla alakalı görüntüler olacağı kaydedildi. Aynı zamanda Recep Tayyip Erdoğan'ın Fenerbahçeliliğini de anlatacak olan bu film, yarın Divan Kurulu'nda gösterilecek.

ALİ KOÇ, AZİZ YILDIRIM'I DA DİVAN'A DAVET ETTİ

Öte yandan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un da Divan Kurulu öncesi harekete geçtiği ve geçtiğimiz yıl rakibi olduğu Aziz Yıldırım'ı da toplantıya çağırmaya hazırlanıyor. Sarı lacivertli ekibin 1 numaralı ismi aynı zamanda kulübün eski başkanlarından Ali Şen ve Tahsin Kaya'yı da telefonla arayarak bu toplantıya çağırdı.

Seçim sürecinden sonra Ali Koç ile birebir görüşmemiş olan Aziz Yıldırım'ın yarınki Divan Kurulu'na gelip gelmeyeceği ise belirsizliğini koruyor.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya