SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ali Koç: Bizim de sabrımızın bir noktası var!

FUTBOL | 03.10.2021 23:33

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Kasımpaşa mücadelesinin ardından dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Ali Koç: Bizim de sabrımızın bir noktası var!

Spor Toto Süper Lig'in 8'inci haftasında evinde Kasımpaşa'yı 2-1 mağlup eden Fenerbahçe'de başkan Ali Koç, karşılaşmanın ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Hakemlerin kararlarıyla ilgili sorulan soruyu yanıtlayan Ali Koç, "Kendimle tartışıyorum, kendimle çelişki içindeyim hakem konusuna girip girmeme konusunda. Ama bizim de sabrımızın bir noktası var. Biz yönetime geldikten sonra, burada konuşacak ve şikâyet edecek bir takım varsa; açık ara bu Fenerbahçe'dir. Bizim geçen sene en kötü hesapladığımızda 10-12 puanımız gitti. Hakkımız yendi. Biz de zaman zaman sesimizi çıkardık, 'Az konuşuyorsunuz, masaya yumruk vurmuyorsunuz.' diye eleştirildik.” dedi.

Koç, “Bizim yoğurt yiyişimizin böyle olduğunu söylemiştik. Ama bizim başımıza gelenler, bugün sistematik şekilde hakem üzerinden algı oluşturmaya çalışan takımların başına gelseydi; bugün İstanbul'da, Türk futbolunda kıyamet kopuyordu. Kendinize olan ve haksız olduğunu düşündüğünüz konular oluyorsa, rakibinizin de hakkının yendiğinde konuşmanız gerekir. Tek taraflı olmaz. Fenerbahçe olarak; özellikle bir rakibimizin sistematik şekilde, geçen sezonun sonlarına doğru maçlarına atanan hakemler üzerinde kurmak istedikleri baskı, gerekse de şampiyonluğa oynayan rakiplerinin maçlarında algı oluşturmaları kimsenin gözünden kaçmıyor.” sözlerini de dile getirdi.

Başkan Koç, “Herkesin penaltı dediği pozisyonda bile bize dokundular. Artık dursunlar. Durmazlarsa biz de başka konulara girmek zorundayız. Bu sefer de herkes kaybeder. Hepimiz söylemlerimize dikkat edelim. Bir kişinin gayriihtiyari konuşmasına bakacak insan değilim ama bu sistematik hale geldi. Bakalım milli arada neler söylenecek." şeklinde de konuştu.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya