SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ali Koç'tan Oğulcan Çağlayan ve "evin oğlu" açıklaması!.

FUTBOL | 23.01.2021 12:34

Fenerbahçe Divan Kurulu'nda başkan Ali Koç, çok önemli açıklamalarda bulunuyor.

Ali Koç'tan Oğulcan Çağlayan ve "evin oğlu" açıklaması!.

Fenerbahçe’de düzenlenen yüksek divan kurulunda başkan Ali Koç, Galatasaraylı Omar hakkında önemli açıklamalarda bulundu:

“Olayı duyar duymaz web sitesinden bir açıklama yaptık. Genç çocuk babası olarak onu çok iyi anlıyorum. Bazı ziyaretler yansır, bazısı yansımaz. Kulüpler arasında olur bunlar…”

Ali Koç, Galatarasaray’ın Oğulcan Çağlayan transferiyle ilgili gelen soruya da şöyle yanıt verdi:

“Bu sizi niye ilgilendiriyor, diyorlar. Bu tüm takımları ilgilendiren bir konudur. Mevzuata uygun şekilde transfer yapılmasını birçok kulüp istiyor. Oyuncu ayartmadan rahatsız olduklarını dile getiriyorlar. Yakın tarihte bir ceza verilmedi ama yakın takipçisi olacağız. Transfer konusu, yapılış şekli tüm takımları ilgilendirmektedir.”

Konuşmalarına transferle devam eden Ali Koç, bir nokta atışı daha yapılması gerektiğini söyledi.

Fenerbahçe 1 numarası, "Evin oğlu" tartışmalarına son noktayı koydu:

"Mesut Özil'i renklerimize bağlamak için uğraşlar verdik. Mesut'un kariyeriyle ilgili bir şey söylemeye gerek yok. Kısa ve tatsız bir dönem yaşadı Arsenal'de... Ben yine evin oğlu diyorum. Evin oğlu geldi. İnşallah evin oğlu evinde başarılı olacaktır!"

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya