SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Ali Koç, Divan Kurulu’nda konuştu!

FUTBOL | 24.10.2020 13:50

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Yüksek Divan Kurulu Toplantısı’nda açıklamalarda bulundu.

Ali Koç, Divan Kurulu’nda konuştu!

Sözlerine Emre Belözoğlu’nu överek başlayan Ali Koç, “Emre Belözoğlu çok güzel işler yaptı, futbol takımımızda maliyet düştü. Ancak kurlar tam tersine hareket ediyor. Borçlarımızı yeniden yapılandırma kapsamında küçülmemiz gerektiğini tekrar hatırlatmak istiyorum. Bunu yapmak durumundayız. Kulüp içinde iletişimimizi WhatsApp üzerinden yapmaya başladık. Yakında bir ChatBox uygulamamız da olacak.” ifadelerini kullandı.

“28 ŞAMPİYONLUĞUMUZ VAR”

Fenerbahçe’nin şampiyonluk sayısı hakkında görüş bildiren başkan, "28 şampiyonluğumuz var. Bu tarihte de yer alıyor. Kimse tarihi ve gerçekleri değiştiremez. Er ya da geç o hakkımızı alacağız." diyerek bu konudaki çalışmaların devam edeceğini söyledi.

“KEŞKE STADIN HER KÖŞESİNE LOCA YAPSAYDIK”

Türkiye’deki modern statların tohumunun kendi statlarıyla birlikte atıldığının altını çizen Koç, “
Türkiye'de çok modern stat var. Bunun tohumu bizim stadımızla atıldı. Kendi imkanlarımızla, o zamanın ekonomik şartlarına rağmen, faizlerin yüksek olmasına rağmen bu stat yapıldı. Modern statlar şimdi her yerde. Biz o dönem locaları kısıtlı tuttuk. Keşke stadın her tarafına loca yapsaydık. Bu yüzden loca sayımız sınırlı. Burada loca sahiplerine teşekkür ederim. Mart-Nisan aylarında localarımızın bir kısmını, bir kısmını da son dönemde mevcut sahiplerine sattık. Bir kısmını da yeni kişiler aldı. Bu Fenerbahçe'nin farkıdır. Az locamız kaldı, bu locaları da maç başına biletli olarak satıyoruz. 1,200 civarında kapasitemiz var, hepsini dolduracağız.” dedi.

“FB TV KENDİ ALANINDA TARTIŞMASIZ LİDER”

FB TV’nin yoğun bir şekilde yayın hayatına devam ettiğini fakat yayınların er ya da geç YouTube platformuna taşınacağını söyleyen Ali Koç, “Pandemide bile yayınlarımıza en iyi şekilde devam ettik. FB TV, kendi alanında tartışmasız lider. Bunun ciddi bir maliyeti var. Orta boy bir ulusal kanala eşdeğer bir kanalımız var. Bunun finansal bir yükü var. Er ya da geç, YouTube yayınına geçmek durumundayız. Bütün yayıncılık YouTube'den devam edecek. Isınma turundayız, taraftarlarımıza ilgi için teşekkür ederim. Dijital ekibi de alkışlıyorum. Önemli hamleler yaptılar, bunun meyvelerini toplamaya başladık. Sadece şu an 500-600 bin gelir sağlamaya başladık. Sistem tam oturunca 30-40 Milyon kazanmayı düşünüyoruz. FB TV kapanıyor diye endişelenmeyin ama er ya da geç YouTube'a geçeceğiz. FB TV'de çalışanlar da YouTube için çalışacak.” diyerek gelecek planlarından bahsetti.


 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya