SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ali Koç: Fenerbahçe yerden yere vuruluyor!

FUTBOL | 23.12.2020 22:26

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Medipol Başakşehir maçının ardından dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Ali Koç: Fenerbahçe yerden yere vuruluyor!

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Medipol Başakşehir mücadelesinin ardından yaptığı açıklamalarda işlerin kötü gittiğinde bilinçli olarak Fenerbahçe aleyhine söylemlerin ve algıların arttığını söyledi.

Ali Koç, “Bu gece bizim için çok önemliydi. Taraftarımızı üzdük ama daha 26 hafta var. İşler biraz kötü gitsin bazı kişiler öne çıkıyor ve Fenerbahçe yerden yere vuruluyor.” sözlerini kullandı.

Ali Koç, Fenerbahçe taraftarlarına ise şu sözlerle seslendi: “Kırılgan bir camiayız. Taraftarlarımız lütfen bu uzun maratonda kenetlensin. Hocamıza destek olun. Sezon sonu hak ettiğimiz şampiyonluğu kazanalım. Taraftarımız bana vursun hiç sorun değil. Niyetimiz iyi, elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.”

Hakem kararları ile ilgili de konuşan Ali Koç, şu değerlendirmelerde bulundu: “Geçen hafta enteresan bir penaltı verildi. Bugün Thiam'ın pozisyonunda VAR'a gidilebilirdi. Tüm takımlar hakemlerden şikâyet ediyorsa bu konuda sıkıntı var demektir.

“Hakemlerde genel olarak bir sıkıntı var. Başakşehir ilk yarıda maçı bitirebilirdi. İkinci yarı sazı elimize aldık ve maçı çevirdik. Fenerbahçe bugün bileğin hakkıyla maçı aldı.” diyen Koç, Fenerbahçe’nin önümüzdeki haftayı bay geçeceğini de hatırlatarak aranın ardından daha güçlü döneceğini de belirtti.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya