SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ali Koç: Geçmişte yaşananları bırakıp önümüze bakalım!

FUTBOL | 15.10.2020 17:12

Ali Koç ile Mehmet Ali Aydınlar, imzalanan sponsorluk anlaşması kapsamında Ülker Stadyumu’nda bir buluşma gerçekleştirdi.

Ali Koç: Geçmişte yaşananları bırakıp önümüze bakalım!

Fenerbahçe ile Acıbadem Sağlık Grubu arasında sezon başında yapılan sponsorluk anlaşmasının ardından ilk görüşme bugün yapıldı. Ülker Stadyumu’nda gerçekleşen buluşmaya başkan Ali Koç’un yanı sıra Fenerbahçe Yönetim Kurulu’ndan Simla Türker Beyazıt ve Genel Sekreter Burak Kızılhan gibi isimler katıldı. Acıbadem Sağlık Grubu’nu temsilen ile Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar katıldı.

Ali Koç, yapılan sponsorluk anlaşmasından sonraki ilk görüşme niteliği taşıyan buluşmada bazı açıklamalar yaptı.

“Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarım ile birlikte göreve geldiğimiz günden bu yana oluşturduğumuz plan çerçevesinde kulübümüzün işleyişi adına tepeden tırnağa pek çok adım attık. İş birlikleri, yeni bir yapılanma ve sponsorluk anlaşmaları bunlardan bazıları" diyen Ali Koç, bu faaliyetleri hayata geçirirken maddi ve manevi birçok engelin de karşılarına çıktığını söyledi.

Sarı-lacivertli kulübün geçmişten bugüne birçok sıkıntı ile boğuştuğunu dile getiren Ali Koç, “Camiamıza inandığımız ve koşulsuz şartsız sadece Fenerbahçe diyerek onun yanında olduğumuz zaman aşılamayacak hiçbir zorluk olmadığını bizzat yaşayarak gördük. Milyonlara da gösterdik” dedi.

Başkan Ali Koç, geçmişe takılı kalmanın ve kutuplaşmanın ise Fenerbahçe’ye bir faydasının olmayacağını söyleyerek şunları ekledi: “Bu doğrultuda sezon başında Mehmet Ali Bey ile istişare ettik ve birlikte bir yol arkadaşlığı yapma kararı aldık. Mehmet Ali Bey de söz konusu Fenerbahçe olduğunda hiçbir fedakârlıktan kaçınmayacağını bize iletti. Çok memnun olduk. Mehmet Ali Bey, Fener Ol kampanyamıza da destek verdi, o dönem de kendisiyle bir iletişimimiz oldu. Acıbadem Sağlık Grubu geçmişte ve uzun yıllar boyunca sponsorluklar ile Fenerbahçe’nin yanında olmuş bir markadır. Ve şimdi bu seferberlik yılında da Acıbadem Sağlık Grubu yeniden Kulübümüzün yanında olacak.”

Acıbadem Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar da bu anlaşma ile ilgili düşüncelerini dile getirdiği açıklamalar yaptı.

Aydınlar, “Acıbadem Sağlık Grubu olarak Fenerbahçe'nin sağlık sponsoru olmaktan, camianın yanında durmaktan mutluluk duyuyoruz. Ben Fenerbahçeliyim, kulübüme dün olduğu gibi bugün de destekte bulunuyorum. Yarın da aynı şekilde devam edeceğim” ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya