SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Ali Koç: Her şeyi 4-5 Ağustos gibi açıklayacağız!

FUTBOL | 28.07.2020 18:20

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, bugün Kulüpler Birliği toplantısının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlarken; yeni sezona dair ipuçları verdi.

Ali Koç: Her şeyi 4-5 Ağustos gibi açıklayacağız!

Fenerbahçe’nin bir numaralı ismi Ali Koç, yeni sezon hakkında verecekleri kararları 4-5 Ağustos gibi açıklayacaklarını açıkladı. Kulüpler Birliği toplantısının ardından alınan yeni kararları değerlendiren Başkan, yeni yabancı kuralının 1 yıl ertelenmesini savunduklarını belirtti.

“BAYRAMDAN SONRA HER ŞEYİ AÇIKLAYACAĞIZ”

Kurban Bayramından sonraya tarih veren Koç, “4-5 Ağustos gibi transfer ve teknik direktöre dair her şeyi açıklayacağız.” dedi.

“YABANCI KURALI HEPİMİZİ ZORA SOKTU!”

Toplantıda görüşülen konuları değerlendiren Başkan, “Aldığımız kararların hayata geçirilmesini ve yarar sağlamasını istiyoruz. Yabancı kuralı kararının alınması hepimizi zora soktu. Yabancı kuralının değişmesini ya da 1 yıl sonra uygulanmasını istiyoruz. İnşallah Federasyon, bu konuda olan talebe olumlu döner. Seneye 20 takım olmasıyla ilgili düşüncemi belirttim. Olabilir, birçok ülkede 20 takımlı lig var.”

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya