SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ali Koç: Hocamız, ilk 11’e katkı verecek 3-4 oyuncu istiyor!

FUTBOL | 31.07.2021 17:48

Kulübün yüksek divan kurulu toplantısında konuşan Ali Koç, transfere dair dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Ali Koç: Hocamız, ilk 11’e katkı verecek 3-4 oyuncu istiyor!

Fenerbahçe’nin temmuz ayı olağan yüksek divan kurulu toplantısı, kulübün Faruk Ilgaz Tesisleri’nde gerçekleştirildi.

Toplantıda açıklamalarda bulunan başkan Ali Koç’un ise özellikle transfer konusundaki sözleri dikkat çekti.

“3 KESİN, 4 OLABİLİR; İLK 11’E OYUNCU İSTİYOR HOCAMIZ”

Ali Koç, “Hocamız nerelere ihtiyacı olduğunu belirledi. 3 kesin, 4 olabilir; direkt 11'e katkı sağlayacak oyuncu istiyor. Finansal Fair-Play’e uymamız lazım, sattığımız kadar oyuncu alabiliriz. Harcama limitlerine de uymak durumundayız. Manevra alanımız kısıtlı olmakla birlikte alanımız var. Ağustos ayı transfer penceresi geçmiş yıllara nazaran farklı olacak. Pandeminin olumsuz etkileri geçen sezondan çok daha fazla yaşanıyor. Biz geçen sene ligi tamamlarken yeni sezonda seyircisiz olacağımızı tahmin etmiyorduk. Ağustos ayı ilk haftadan sonra yüzlerce oyuncu piyasaya gelecek. Çünkü pek çok kulüp ciddi finansal sıkıntılar içinde. İlk 5 lig için söylüyorum. O kadroları boşaltmak zorundalar. Göreceksiniz, düşünemeyeceğiniz bazı oyuncular maaşının bir kısmı ödenme suretiyle ayrılacaklar. Bilinçli bir beklemedeyiz, içiniz rahat olsun.” ifadeleri ile kulübün transfer stratejisini ve hedeflerini açıkladı.

“BOUPENDZA İLE GÖRÜŞMEDİK” 

Başkan Koç, transfer haberlerine ilişkin ise “Boupendza bir örnek, bir kere görüşmedik ama zannedersiniz yarın gelecek. Vedat Murqi tatile geliyor, transfere geldi diyorlar. Vedat’ı severiz ama o devam ediyor. Hiçbir imza atılmadan bugüne kadar transfer duyurmadık. O yüzden bizden bir şey gelene kadar çıkan hiçbir şeye inanmayın.” sözleri ile de kulüple adı geçen oyuncuların durumuna açıklık getirdi.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya