SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ali Koç: İkinci yarıdaki oyun şampiyonluğumuzun habercisi!

FUTBOL | 06.02.2021 22:24

Ali Koç, Fenerbahçe ile Galatasaray arasında oynanan ve sarı-kırmızılıların 1-0’lık üstünlüğü ile sonuçlanan derbi mücadelesinin ardından açıklamalarda bulundu.

Ali Koç: İkinci yarıdaki oyun şampiyonluğumuzun habercisi!

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Galatasaray karşılaşmasının ardından değerlendirmelerde bulundu.

Ali Koç, “İlk yarı onlar, ikinci devre biz üstündük. İkinci yarıda oynadığımız futbolu ilk devrede sahaya yansıtsaydık başka olurdu. Maçın hakkı beraberlikti. Ofsayttan verilmeyen golümüz vardı. Bu bize göre yüzde 100 goldü. Farklı açılardan başka şeyler ifade ediyor. Futbolun içinde bunlar var. Burada önemli olan, gri pozisyonların hep bizim aleyhimize olması. Biz hakeme sitem etmeyeceğiz. İkinci yarıdaki futbolu ilk yarı oynayıp çatır çatır maçı kazanmamız gerekiyordu.” fadeleri ile karşılaşma hakkında değerlendirmelerde bulundu.

"TARAFTARLARIMIZI ÜZDÜK, BİZ DE ÜZÜLDÜK."

Koç, “Bu maçta yaşadıklarımız ve gördüklerimiz, şampiyonluğun en büyük motivasyonu oldu. Bence sene sonu için çok önemli bir motivasyon oldu. Taraftarlarımızı üzdük, biz de üzüldük. Bu maçla ne şampiyon olacaktık, ne şampiyonluk gidecekti. Olmadı, sağlık olsun.” sözleri ile de şampiyonluk hedeflerinden kopmadıklarına dikkat çekti.

Koç, “Şampiyonluk hedefimizden asla vazgeçmeyeceğiz. Bu akşam maçı kazansaydık önemli bir psikolojik üstünlüğe sahip olacaktık. İkinci yarıda oynadığımız futbol şampiyonluğun habercisi.” sözleri ile ikinci devredeki performanslarından duyduğu memnuniyeti dile getirdi

"HİÇ CANLARINI SIKMASINLAR, BU MAÇ ŞAMPİYONLUĞUN HABERCİSİ"

Koç, Galatasaray'ın ikinci başkanı Abdurrahim Albayrak ile aralarında geçen diyalog konusunda ise şu açıklamaları yaptı:

"Çirkin görüntülere kendi stadımızda müsaade etmeyeceğimizi söyledik, kendine yapılmasını istemediğini başkasına yapmayacaksın. Sağlık olsun. Dediğim gibi taraftarlarımızdan özür diliyorum. Ancak hiç canlarını sıkmasınlar, bu bizim şampiyonluğumuzun habercisidir.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya