SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....
HAVA DURUMU : İstanbul 7°C/ 20°C

Ali Koç Kulüpler Birliği toplantısına neden katılmadı

FUTBOL | 11.02.2020 19:53

TFF Başkanı Nihat Özdemir ve Kulüpler Birliği Başkanı Mehmet Sepil, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Ali Koç Kulüpler Birliği toplantısına neden katılmadı

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir ve Kulüpler Birliği Başkanı Mehmet Sepil, basın mensuplarınının sorularını yanıtladı. Irkçılığa müsaade etmeyeceklerini belirten Nihat Özdemir, “Bu konuda gerekli tüm cezaları uygulamaya hazırız. Kulüp başkanlarının önerilerini dinledik. VAR sisteminin gelmesiyle birlikte neredeyse hiçbir ofsayt hatası yapılmadı ve bütün takımlarımız şampiyonluğa oynar hale geldi. Milletimiz açısından futbol çok önemlidir. Birbirimize saygı göstermeliyiz” dedi.

Kulüpler Birliği Başkanı Mehmet Sepil ise, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un Kulüpler Birliği toplantısına katılmamasıyla ilgili, “Ali Koç beni arayarak şu an için toplantıya katılmamasının daha doğru olacağını belirtti. Fenerbahçe olmadan bu toplantıyı yaptık. Barış Şimşek bizi VAR konusunda ve diğer tum konularda detaylı bir şekilde bilgilendirdi. Bu kuralları taraftarlara da izah etmemiz gerekiyor. Ortada gri alanlar olunca herkes kendine göre yorumluyor” açıklamasını yaptı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya