SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Ali Koç: UÇK kararlarını göre Galatasaray'ınki suç!

FUTBOL | 11.01.2021 21:33

Yayıncı kuruluşa tepki gösteren Ali Koç'tan Galatasaray da nasibini aldı. Sarı-lacivertlilerin 1 numarası, UÇK kararlarını örnek gösterip Galatasaray'ınki suç dedi.

Ali Koç: UÇK kararlarını göre Galatasaray'ınki suç!

Uyuşmazlık Çözüm Kurulu (UÇK) kararlarına atıfta bulunan Fenerbahçe Başkanı, "UÇK’nın verdiği bir kararı bugünlerde öğrendik. Bu karar bence Türk futbolu için milat olabilmesi için bir fırsattır.

Transfer yaparken belli kurallar vardır, belli gelenekler, mevzuatlar vardır. Bunlara uyulması gerekir. Uymayanların da ceza görmesi gerekir. Yıllardır belli takımların, bilhassa da bir takım bu kurallara hiç önem vermedi.

GALATASARAY HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU!

Kısacası transfer yaparken futbolcu ayartmanın bedeli vardır. Tahkim Kurulu'na sesleniyorum. Fenerbahçe Spor Kulübü olarak bu konuda gözümüz üstünüzde. Nasıl bir karar vereceksiniz? Bunu hafifletecek bir karar mı vereceksiniz, bu hafta konuyu ele mi alacaksınız yoksa haftaya bırakıp oyuncu oynasın sonra bakarız mı olacak?

Bilmiyorum ne karar vereceksiniz ama son dönemde aldığınız kararlar olumsuz anlamda herkesin ilgisini çekmektedir. Ama bu futbolda bir suçtur, bunun üstüne gidilmesi gerekmektedir. Buna da burada değinmek istiyorum" şeklinde konuştu.

MESUT ÖZİL TRANSFERİNDEKİ SON DURUMU DA AÇIKLADI!

Fenerbahçeli taraftarların rüyasını süsleyen Mesut Özil transferinin sorulması üzerine ise Başkan Ali Koç şu karşılığı verdi: "Ben, hala rüya olduğunu söylüyorum. Fenerbahçe Spor Kulübü olarak dikkat ederseniz bir tek kişi bu konuda bir açıklama yapmamıştır.

Burada önemli olan Mesut'la mevcut kulübü arasındaki konuların adreslenebilmesidir. Ama geçmişe nazaran daha yakın olduğumuz bir mevzu diyebilirim. Ama kesinlikle bitmiş bir şey yoktur. Bitebilir de, bitmeyebilir de. Dolayısıyla basında bitmiş gibi haberlerin çıkması bizim de elimizi zayıflatmaktadır. Bakalım günler ne gösterecek."

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya