SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Ali Koç ve Ahmet Ağaoğlu’ndan ortak açıklama

FUTBOL | 12.08.2020 19:01

Kulüpler Birliği toplantısı sonrası Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu ve Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, açıklamalarda bulundu.

Ali Koç ve Ahmet Ağaoğlu’ndan ortak açıklama

Bugün yapılan Kulüpler Birliği toplantısında Göztepe Başkanı Mehmet Sepil, yeniden başkanlığa seçildi. Toplantının ardından Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu ortak açıklamalarda bulundu.

Ağaoğlu, Filip Novak'ın transferi konusunda Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’a takıldı ve ‘Oyuncuya ne kadar verdiniz başkanım’ dedi. Ali Koç da '3.5 başkanım' yanıtını verdi.

ALİ KOÇ'TAN MUSTAFA CENGİZ'E CEVAP GECİKMEDİ... 

Trabzonspor Başkanı Ağaoğlu’nun basın toplantısından ayrılmasından sonra açıklamalarına devam eden Fenerbahçe Ali Koç birçok konuda açıklamada bulundu.

Koç, Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz’in dün yaptığı açıklamalara cevap vererek; “Harcama limiti konusunda ne olacağını zaman gösterecektir. Bizim limit konusunda tavrımız aynı. Limitlerin içinde kalmaya çalışıyoruz. Hesabımızı kitabımızı yıl içinde yapıyoruz. Camiamız tarafından cimri olmakla eleştiriliyoruz. Bu kadar kötü bir Türk futbolunun kıblesi olmak herhalde çok da övünülecek bir şey değildir. Benim için Mustafa Cengiz Başkan'ın sağlığı her şeyden önemlidir. Bunu ziyaretine gittiğimde de söyledim hala aynı noktadayım.” ifadelerini kullandı.

“MERT HAKAN TRANSFERİ SIKINTI YARATMIŞ ANLAŞILAN…”

Mert Hakan Yandaş’ın transferine açıklık getiren sarı-lacivertlilerin bir numarası, “Mert Hakan transferi ile ilgili olarak yapılan ithamları gülerek ve üzülerek takip ettim. İşin gerçeğini anlatmakta fayda var. Mert Hakan bize Kasım ayı gibi önerildi. Mart ayında Emre Belözoğlu ile konuştuk, oyuncu ile görüşmek istedik. Mert çok net bir duruş sergiledi. 10 Haziran'a kadar karşı tarafa verilmiş bir sözüm var. Biz süreci 10 Haziran'dan sonra başlattık. Türk futbolunda bu süreçler geçmiş dönemlerde bizde de yaşandı. Mert Hakan'ın transferi bize geliş şartları Galatasaray ile anlaştığı şartlardan daha makul. Galatasaray'da Vedat transferinden sonra Mert Hakan transferi sıkıntı yaratmış anlaşılan… Sosa konusunda bana gelen bir öneri yok. Sınırlı olan cephanemizi kullanmak durumundayız.” dedi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya