SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ali Koç ve Emre Belözoğlu, İrfan Can için harekete geçti!

FUTBOL | 31.01.2021 19:04

İrfan Can Kahveci için Başakşehir kulüp binasında bulunan Emre Belözoğlu’nun yanı sıra Başkan Ali Koç da oyuncu ile görüşmek için yola çıktı.

Ali Koç ve Emre Belözoğlu, İrfan Can için harekete geçti!

İrfan Can Kahveci transferinde yaşanan son gelişmelere Asist Analiz ulaştı…

Buna göre; Galatasaray cephesi, bir süredir telefonu kapalı olan İrfan Can Kahveci’ye ulaşamıyor. Fenerbahçe Sportif Direktörü Emre Belözoğlu ise oyuncunun transferi ile ilgili girişimleri sürdürmek için Başakşehir kulüp binasında bulunuyor.

İRFAN CAN İLE EMRE BELÖZOĞLU ARASINDA MERT HAKAN YANDAŞ DİYALOGU YAŞANDI

Emre Belözoğlu ile İrfan Can Kahveci arasında yaşanan bir diyalog ise oldukça dikkat çekti. Buna göre; İrfan Can Kahveci, Emre Belözoğlu'nun "Fenerbahçe'ye gelmekte neden tereddüt ediyorsun?" sorusuna "Beni Mert Hakan gibi transfer etmek istiyorsunuz, oynatmak için değil." şeklinde bir cevap verdi.

BAŞKAN ALİ KOÇ DA OYUNCU İLE GÖRÜŞMEYE GİDİYOR

Öte yandan, bu transferde ön cephede yer alan ve 2 gün önce Göksel Gümüşdağ ile görüşen Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, bu kez İrfan Can Kahveci transferine son noktayı koymak için harekete geçti. Bu doğrultuda Ali Koç, İrfan Can Kahveci ile bizzat görüşmek üzere yola çıktı.

ASİST ANALİZ ÖZEL HABER

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya