SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Ali Koç ve Ersun Yanal'a istifa çağrısı

FUTBOL | 23.02.2020 23:16

21 yıl sonra mabedi Kadıköy'de ezeli rakibine kaybeden Fenerbahçe'de taraftarlar, faturayı Ali Koç ve Ersun Yanal'a kesti, istifa çağrısında bulundu.

Ali Koç ve Ersun Yanal'a istifa çağrısı

Fenerbahçe, 23. haftada ezeli rakibi Galatasaray'a 3-1'lik skorla mağlup olup hem şampiyonluk yarısında yara aldı hem de rakibine karşı olan seriyi sonlandırdı. Kadıköy'de; rakibine karşı son yenilgisini 1999 yılında alan sarı-lacivertliler, 3-1'lik yenilgiyle geleneği noktaladı.

22 maç aradan sonra Ülker Stadı Şükrü Saracoğlu Kompleksi'nde maç kaybeden Fenerbahçe'de sarı-lacivertli taraftar, sinirden küplere bindi. Kimisi tribünde gözyaşlarına hakim olmadı, kimisi ise koltukları söküp sahaya attı.

Fenerbahçeli taraftarlar, alınan yenilgiden sarı-lacivertlilerin 1 numarası Ali Koç ve teknik direktör Ersun Yanal'ı sorumlu tuttular.

3-1'lik mağlubiyetin ardından Samandıra Can Bartu Tesisleri'ne dönen Fenerbahçe takım otobüsüne yumurta, taş ve şişeli saldırırda bulunan taraftarlar, "Ersun Yanal istifa... Ali Koç gelecek hesap verecek... Yönetim istifa... Koskoca Fener'i ne hale getirdiniz... Ruhsuz Başkan istemiyoruz ve Büyük Başkan Aziz Yıldırım" tezahüratlarında bulundular.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya