SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Ali Koç: Yanılmışım...

FUTBOL | 18.07.2020 15:03

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, rakip takımın eski başkanlarından biriyle arasında geçen diyaloğu anlattı. Koç, "Yanıldığımı 2 sene içinde yaşayarak gördüm" dedi.

Ali Koç: Yanılmışım...

Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu toplantısında; Başkan Ali Koç'a; "Kol kırılır, yel içinde kalır devri bitti" sözleri hatırlatıldı. Sarı-lacivertlilerin 1 numarası da; daha önce bir kulüp başkanıyla yemek yerken aralarında geçen diyaloğu aktardı. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, camiaya olan kırgınlığını şu sözlerle dile getirdi:

"2012'de Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi'yken görevden ayrılmıştım. O dönem başka bir kulübün efsane ismiyle birlikte yemek yiyorduk. Bana; 'Futbol öyle bir şeydir ki, yönetimden ayrıldığın zaman senden sonra gelenlerin başarısız olmasını istersin' demişti.

Ben de o zaman, 'Ağabey bu sizin camiaya has bir durum olmalı. Bizde böyle şeyler olmaz' demiştim. Ancak yanıldığımı; iki senede yaşayarak görüyorum. Yeri ve zamanı geldiğinde; özellikle imtina ettiğimiz bazı gerçekleri paylaşıyor olacağız. O yüzden bu ifadeleri kullanmıştım."

ALİ KOÇ'TAN TFF'YE UYARI

Devre arasında yılan hikayesine dönen sol bek transferini gerçekleştirmeye çok yaklayaşan Fenerbahçe, Ricardo Rodriguez ile her konuda anlaşsa da; TFF engelini aşamamıştı. Ocak ayına atıfta bulunan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, "Devre arasında bizim transfer yapmamamız için ellerinden gelen her şeyi yaptılar. Yine aynı tutum içerisinde olurlarsa; işler bu kez bizim açımızdan farklı olur. Onu ifade edeyim" diye konuştu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya