SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ali Koç: Yıldız değil, 28 şampiyonluğumuzun resmileşmesini istiyoruz!

FUTBOL | 09.07.2021 16:40

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, yıldız değil; 28 şampiyonluğun resmiyet kazanmasını istediklerini ve bu konuda olumlu haber beklediklerini söyledi.

Ali Koç: Yıldız değil, 28 şampiyonluğumuzun resmileşmesini istiyoruz!

Fenerbahçe ile spor giyim markası Puma arasında, futbol takımlarını kapsayan 2 yıllık bir sponsorluk anlaşması imzalandı.

“DERDİMİZ YILDIZ DEĞİL”

İmza töreninde açıklamalarda bulunan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, “Formamızda bu sene yıldız yok. Bizim derdimiz yıldız ya da para değil. 28 şampiyonluğumuzun resmiyet kazanmasını istiyor, olumlu haberleri bekliyoruz. Yönetim kurulu olarak karar verdik, yıldızlı formalar kullanmayacağız.” dedi.

Başkan Ali Koç’un, yeni sponsorluk anlaşması ve gerek yıldız; gerekse 28 şampiyonluk konusunda yaptığı açıklamaların tamamı ise şu şekilde:

“Çok uzun bir iş birliğinden sonra yeni bir markayla bir serüvene giriyoruz. Umuyoruz ki hayırlı uğurlu olur. 30 küsur senedir süren bir iş birliğine son verdik. Fenerbahçe, Türkiye’nin belki de en önemli markası. Ateşli bir taraftarı var. Sadece forma markalarını değil, iş birliği yaptığı tüm markaları da büyüten bir kulübüz. Formamızda bu sene yıldız yok. Bizim derdimiz yıldız ya da para değil. 28 şampiyonluğumuzun resmiyet kazanmasını istiyor, olumlu haberleri bekliyoruz. Yönetim kurulu olarak karar verdik, yıldızlı formalar kullanmayacağız. 19 Ağustos’ta çıkacak formamızda farklı bir yaklaşım olacak. Yeni iş birliğinden çok çok memnunuz. Ticari açıdan da daha yüksek bir kazanım olacak. 2 senelik bir anlaşmamız var. Ben bunu sağlıklı olarak görüyorum. Onların da bizi tanıması açısından bu süreyi yeterli gördük. Artık forma işi eskisi gibi değil. Eskiden mart, nisan aylarında formalar gelir ve sezon açılışında hazır olurdu. Biz, bir sonraki sezonun formalarını da şimdiden kararlaştırdık. Bu sezon formaları için heyecanlıyız ama önümüzdeki sezon için daha da heyecanlıyız. Formalardan çok memnunuz. Umarım bu formalar bize şans getirir. Yeni iş birliğimizin hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum.”

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya