SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ali Koç'tan 14.5 milyon Dolar nakit!

FUTBOL | 18.11.2020 16:32

ABD'nin önde gelen dergilerinden Variety, Ali Koç'un Los Angeles ve Pasifik manzarasına sahip ve son teknolojiyle donatılmış bir mâlikhane aldığını yazdı.

Ali Koç'tan 14.5 milyon Dolar nakit!

Ünlü iş insanı ve son dönemde Fenerbahçe’nin başkanı olarak görev alan Ali Koç’un Los Angeles’ta çok lüks bir malikâne satın aldığı ortaya çıktı… Los Angeles’ın ünlü Bird Caddesi’nde yer alan ve Hollywood’un popüler bölgelerinden Sunset Strip’i tepeden gören bu lüks malikâne için Koç’un pazarlık yaptığını yazan Variety, 19 milyon dolarlık fiyattan yaklaşık 5 milyon dolarlık indirim yapıldığını aktardı.

Variety’nin iddiasına göre Ali Koç, lüks malikâne için 14.5 milyon dolar ödedi. ABD basını Koç’un bu malikâne için ödemeyi nakit olarak yaptığını yazdı. Lüks malikânenin Los Angeles manzarasının yanı sıra Pasifik Okyanusu ve Catalina Adası manzarasının da olduğu aktarıldı.

Lüks malikânede birçok lüks teknolojik sistemin ve otomasyon mekanizmasının olduğu belirtilirken, evin yapıldığı arazinin ise ABD’nin meşhur girişimcilerinden birine ait olduğu belirtildi. (Sözcü)

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya