SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ali Koç’tan Beşiktaş Nevzat Demir Tesisleri’ne çıkarma!

FUTBOL | 17.05.2020 18:53

AsistAnaliz'den Kartal Yiğit, 10 gün önce Beşiktaş Nevzat Demir Tesisleri’nde yapılan Ali Koç ve Ahmet Nur Çebi görüşmesinin detaylarını ortaya çıkardı.

Ali Koç’tan Beşiktaş Nevzat Demir Tesisleri’ne çıkarma!

Geçirdiği koronavirüs hastalığı nedeniyle dinlenmeye geçen Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin, yaklaşık olarak 10 gün önce Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile görüştüğü ortaya çıktı.

ALİ KOÇ’TAN, AHMET NUR ÇEBİ’YE ZİYARET

Sarı-lacivertli kulübün 1 numarası, Beşiktaş Nevzat Demir Tesisleri’ne giderek mevkidaşı Ahmet Nur Çebi görüştü. Bu görüşmelerinin detaylarını AsistAnaliz Beşiktaş Yorumcusu Kartal Yiğit ortaya çıkardı.

BEŞİKTAŞ-FENERBAHÇE ORTAKLIĞI!

İki taraftan da açıklanmayan bu ziyarette; iki başkanın konuştuğu genel konular, mali yönde oldu. Ayrıca 2 dev kulübün başkanı, mali sıkıntılar nedeniyle altyapıya dönüş konusunda ortak bir fikre vardı. Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın bundan sonra altyapıya özellikle önem vereceği öğrenildi.  

Görüşmede Çebi ve Koç; federasyon ve maliye gibi konularda ortak hareket edilmesi konusunda görüşlerini bildirdi. Beşiktaş Nevzat Demir Tesisleri’nde yapılan görüşmede 2 dev kulübün 1 numarası, kredi konularını da masaya yatırdı.

Yayıncı kuruluş meselesi ve 12 Haziran’da tekrar başlayacak olan Süper Lig’in durumu da Ali Koç ve Ahmet Nur Çebi tarafından değerlendirildi.

KARTAL YİĞİT / ÖZEL HABER

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya