SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ali Koç’tan Kadıköy Belediyesi’ne ziyaret

FUTBOL | 27.09.2019 18:36

Ali Koç’tan Kadıköy Belediyesi’ne ziyaret

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Odabaşı’na ziyarette bulundu.

Fenerbahçe’nin resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, yapılan ziyarette Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’a, Yüksek Divan Kurlu Başkanı Vefa Küçük, Genel Sekreter Sevil Zeynep Becan ve İletişim Koordinatörü Can Gebetaş’ın eşlik ettiği belirtildi.

Kadıköy Belediyesi Meclis Başkanı Sait Yılmaz’ın yer aldığı ziyarette, Ali Koç, Şerdil Dara Odabaşı’nda üzerinde isminin yazılı olduğu bir Fenerbahçe forması hediye ederken, bir de plaket takdim etti.

Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Odabaşı’nın da Ali Koç’a martı temalı kahve fincanı takımı ile ‘’Kadıköy Çeşmeleri’’ isimli bir kitap hediye ettiği kaydedildi.
Ziyaret esnasında FB TV’ye açıklamalarda bulunan Ali Koç, Kadıköy Belediyesi’nin kulüple olan bağını şu sözlerle anlattı:


"Öncelikle hayırlı, uğurlu olsun demeye geldik. Fenerbahçe tabii ki Kadıköy Belediyesinin en büyük markası. Bugüne kadar da hep yakın ilişkiler içinde oldu. Biz de hem bazı sorunlarımızı istişare etmeye geldik hem de kulübümüz ve belediyemizle beraber ne gibi projelere imza atabiliriz, bundan 1-2 sene sonra dönüp baktığımız zaman sadece İstanbul'a değil Türkiye'ye örnek olabilecek sosyal sorumluluk açısından neler yapabiliriz, o konularda beyin fırtınası yaptık. Benim düşüncem, arzum, hedefim Fenerbahçe Spor Kulübüyle Kadıköy Belediyesi olarak uzun vadeli, sürdürülebilir projelere imza atabilmek. Hem de bu ilçenin yaşam kalitesini Fenerbahçe Spor Kulübünün katkısıyla bir nebze daha artırabilmek."

Kadıköy Belediye Başkanı Odabaşı ise, Fenerbahçe taraftarı olduğunun altını çizerek, ‘’ Kadıköy Belediyesi açısından da Kadıköy'ün en büyük marka değeri Fenerbahçe. Bu iş birliğini daha nasıl ileri götürürüz, ne tür sosyal projelerde ortaklaşa hareket ederiz diye başkanımızla konuştuk." ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya