SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Ali Koç'tan Kruse ve Muslera'ya moral ziyareti

FUTBOL | 16.06.2020 13:28

Apandist ameliyatı olan Max Kruse'ye moral ziyaretinde bulunan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, aynı hastanede tedavi olan Fernando Muslera'nın da yanına uğradı.

Ali Koç'tan Kruse ve Muslera'ya moral ziyareti

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, FB TV'de yayınlanan Gündem Özel programında; Max Kruse'nin dün akşam itibarıyla apandist ameliyatı olduğunu açıklamıştı. Alman yıldızın durumun iyi olduğunu belirten sarı-lacivertlilerin 1 numarası, bugün de soluğu Kruse'nin yanında aldı.

Ezeli rakipleri; Galatasaray'ın başarılı eldiveni Fernando Muslera'nın sakatlığında dolayı derin üzüntü yaşadıklarını belirten Ali Koç, sarı-kırmızılı camiaya ve Uruguaylı'ya geçmiş olsun dileklerini iletmişti. Deneyimli eldivenin sakatlığı içimizi acıttı diyen Fenerbahçe Başkanı, Max Kruse ile aynı hastanede ameliyat olan Fernando Muslera'nın yanına uğradı.

Hem Kruse'ye hem de Muslera'ya moral ziyaretinde bulunan Ali Koç, iki oyuncuya da geçmiş olsun dileklerini iletip hastaneden ayrıldı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya