SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ali Koç'tan Nihat Özdemir'e yanıt gecikmedi...

FUTBOL | 05.06.2020 22:29

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, geçtiğimiz günlerde açıklamalarda bulunan TFF Başkanı Nihat Özdemir'e yanıt verdi.

Ali Koç'tan Nihat Özdemir'e yanıt gecikmedi...

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, geçtiğimiz günlerde 3 Temmuz dönemine ait sözleri nedeniyle TFF Başkanı Nihat Özdemir hakkında sert açıklamalarda bulundu. 

Ali Koç, “Böyle bir dönemde bu konuyla kimseyi meşgul etmek istemezdik ama biz koskoca bir camianın liderleriyiz. Semih Özsoy'a teşekkür ediyorum. Kelime kelimesine dediklerinin arkasındayız. Keşke, bu süreçte bu gibi konularla meşgul olmasaydık...” diyerek sözlerine başladı. 

Başkan Ali Koç, 3 Temmuz süreci ile ilgili ise, “Şunu hatırlatmak istiyorum; Fenerbahçe'ye 3 Temmuz 2011 yılında yapılan saldırı, kurulan tuzaklar, kumpaslar artık ortaya çıkmıştır. Devletimiz tarafından da bu kabul görmüştür.” ifadelerini kullandı.

Koç, Nihat Özdemir’in gün içerisinde yapmış olduğu açıklamaya ise, “Kendisi bizim konuyu saptırmamıza bağlıyor... Peki o zaman bizim taraftarlarımız, kulüp üyelerimiz, kulübe mesaj yağdıranlar... Onlar da farklı algılamamışlar konuyu...” şeklinde konuştu.

Başkan, Nihat Özdemir’in açıklama yaptığı dönemle ilgili, “Zamanlama da çok manidar. Liglerin başlamasına 1 hafta kala kaos ortamı yapılmak isteniyor. Çok önemli davalarımız öncesinde, zamanı da manidar buluyorum” dedi.

Kulüpten ihracı ile ilgili ise Başkan Ali Koç, “Kulüp üyeliğinden ihraç, gelen yoğun talepler sonrasında ilgili kurullar ve yönetim kurulumuz tarafından değerlendirilecektir. Ben Nihat beyin kulübümüzden ihraç edilmesinin çok fazla etkisini olacağını düşünmüyorum. Fenerbahçe'yi anlayamamış biri için çok da bir şey fark edeceğini düşünmüyorum. Hatta onun için mükafat bile olarak görülebilir...” ifadelerini kullandı. 

Ali Koç son olarak ise, “Ben Nihat Özdemir'e sormak istiyorum... 2010-2011 şampiyonu kimdir? Bu soruyu cevaplamak için günlerce beklemeyin... Top çevirmeye gerek yok. Lafı uzatmaya da gerek yok. Siz bizi hedef alıyorsunuz. Defalarca hedef aldınız. Ben size soruyorum. Çok basit bir soru soruyorum. 2010-2011 şampiyonu kimdir? Yıllarca Fenerbahçe'ye hizmet ettiniz ama inşallah bir daha Fenerbahçe'ye hizmet etmezsiniz! Hodrimeydan Sayın Özdemir... İstediğiniz herhangi bir kanalda bu konuları sizle tartışmaya hazırım. Çok arzuladığımızı bilmenizi isterim.” diyerek sözlerini tamamladı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya