SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Ali Koç'tan, Pamir bebek için duygulandıran sözler...

FUTBOL | 12.11.2020 11:42

3 Büyükler, Pamir bebek için düzenlenen gecede bir araya geldi. Beşiktaş'ın Youtube kanalında yapılan yardım organizasyonuna Ali Koç ve Ahmet Nur Çebi'nin konuşmaları damga vurdu.

Ali Koç'tan, Pamir bebek için duygulandıran sözler...

Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray, SMA hastalığıyla mücadele eden Pamir bebek için düzenlenen yardım organizasyonunda bir araya geldi. 3 büyük camianın birlik olduğu gecede, önemli mesajlar verildi.

Beşiktaş'ın Youtube kanalından yapılan organizasyonuna, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi arasında yaşanan diyalog damga vurdu. 

Canlı yayında Ali Koç, Pamir bebeğin sağlığına kavuştuktan sonra kendisiyle maç izlemek istediğini söyledi. Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi ise Ali Koç'a, "Bizim sahamızda olsun. Avantaj bizde olsun." şeklinde yanıt verdi.

Ali Koç'tan; Ahmet Nur Çebi'ye, ''Fark etmez. Beşiktaş forması giyer gelirim.'' cevabı geldi. Ardından Ahmet Nur Çebi'nin 'Harikasın' diyerek cevap verdiği diyalog oldukça beğeni topladı.

Geceye katılan Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz de Pamir bebek için elinden geleni yapacağını ifade etti. 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya