SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Ali Koç'tan transfer açıklaması: "1-2 takviye yapacağız"

FUTBOL | 04.01.2021 21:58

Kasımpaşa maçının ardından transfer açıklaması yapan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, devre arasında 1-2 takviye yapacaklarını söyledi.

Ali Koç'tan transfer açıklaması: "1-2 takviye yapacağız"

Süper Lig'in 16. haftasında; Kasımpaşa engelini 3-0'la aşan Fenerbahçe'de karşılaşmanın ardından Başkan Ali Koç, açıklamalarda bulundu.

Hakemlerin hala bir standart yakalayamasından dert yanan sarı-lacivertlilerin 1 numarası, "Son birkaç haftadır enteresan olaylar yaşanıyor. Saha içi, saha dışı... Gerekse VAR odasında alınan kararlar. Standardı yakalmaya çalıştığınız ortamda; standartsızlığın daha da arttığını görüyoruz. Ne kadar çok bağırıp çağrırsan sanki birkaç hafta sonra bunların meyvesinin alıyorsun...

"ENTERESAN OLAYLAR YAŞANIYOR"

VAR konusu; sıkıntı olmaya devam ediyor... Yok maçlar yeterince uzatılma şeklinde tepki koyanların sonraki karşılaşmalarında yaşananlar... VAR odasında tepki koyanların bir sonraki maç yaşadıkları... Bugünkü müsabakaya gelirsek; iki tane VAR'lık pozisyon var. Biri bizim penaltı pozisyonumuz. Hakem en azından çağrılmalıydı. Sonlara doğru da Kasımpaşa'nın pozisyonu.

Şaşırıyoruz... Aslında şaşırmaktan çok endişeleniyoruz. Bu nereye kadar böyle gidecek. Bir de bunların üzerine Federasyon'un; Hukuk Kurulları'nın, Disiplin Kurulları'nın aldığı enteresan kararları var.

"VAR, SIKINTI OLMAYA DEVAM EDİYOR"

Futbol tarihinde 1 ya da 2 kez olmuş bir kart kararının affedilmesi durumu var. Ki; hatalı bir karar olduğuna ben de katılıyorum. 1-0 iken maçın kaderini belirleyecek bir dakikada; penaltı olduğunu gördüğümüz bir pozisyon oldu. Sizler de öyle olduğunu söylediniz...

 Şampiyonluk adaylarının diğer adaylarına bakınca onlarda çağrılanlar, bizde çağrılmayanlar olunca; insan ister istemez farklı şeyler düşünüyor.

"TFF'YE MEKTUP YAZDIK; CEVAP VERMEDİLER"

Fenerbahçe Spor Kulübü olarak; asarız keseriz demedik. Tarzımız değil. Bu yüzden tepki de alıyoruz. Konulara bütünsel bakış açısıyla yaklaşıyoruz. TFF'ye mektup yazdık. Cevap dahi vermediler. Konuştuğumuz dil anlaşılmıyor... Yabancı dil gibi algılanıyor ki; başka bir lisan konuşmamız gerekiyor.

Son derece yapıcı öneriler içeren bir mektuba; Türk futbolunu yöneten arkadaşlar, cevap dahi vermeye gerek duymadılar...

"DOĞRU İSTİKAMETTEYİZ ANCAK YOLUMUZ UZUN"

Doğru istikametteyiz ancak gidecek çok yolumuz var. Üstüne koya koya, mücadeleci, bu arma için sonuna kadar savaşacak ruha, takım anlayışına, yavaş yavaş yaklaşıyoruz. Bu eksikti... Fenerbahçe bunları ortaya koyduğu zaman kötü oynadığı maçta bile 3 puanı alır.

Gollü bir galibiyet aldık. Önemli bir Alanya maçından önce 3 puan aldığımız için sevindik. Galibiyet kadar sevindiğim bir konu da gol yemeden kazanmaktı. Yememiz gerekenden çok daha fazlasını yedik. Ancak onu da halledeceğiz. Belki devre arasındaki yapacağımız 1-2 dokunuşla istediğimiz noktaya gelebileceğimizi düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

"DEVRE ARASINDA 1-2 DOKUNUŞ YAPARIZ"

Federasyon'un mektuba cevap vermediğini hatırlatan basın mensuplarının bundan sonraki haberleşme şeklinin sorulmasına Başkan Ali Koç, "Federasyon ile duman ile haberleşme kurmak zorunda kalmayız" şeklindeki cevabı gülüşmelere neden oldu.

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya