SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

'Taraftarımız uyanık olsun!'

FUTBOL | 07.09.2019 12:58

'Taraftarımız uyanık olsun!'


Fenerbahçe'de Başkan Ali Koç'un sarı-lacivertlilerin resmi yayın organlarından birisi olan Fenerbahçe Dergisi'ndeki aylık yazısı yayımlandı. Sezona Gazişehir Gaziantep, Başakşehir ve Trabzonspor beraberlikleriyle giren Kanarya, topladığı 7 puanla puan cetvelinde ikinci sırada...

Durumdan hoşnut olan Fenerbahçe'nin 1 numarası, eylül ayındaki başyazısında; futbol takımının ortaya koyduğu oyunun herkesi mutlu ettiğini belirtti.

Trabzon maçında sayısız pozisyondan yararlanamayıp, galibiyeti kaçırdıklarını belirten Ali Koç, ortaya koyulan futboldan memnun... Koç, "Yoluna emin adımlarla yürüyen takımımız, camiamızın desteği ile sahip olduğu şampiyonluk sinerjisini her geçen gün daha da güçlendiriyor ve 29. şampiyonluğumuza olan inancımızı artırıyor.

"ŞAMPİYONLUK KENETLENMEYLE MÜMKÜN"

İçerisinde bulunduğumuz finansal durumu ve çeşitli kısıtlamaları göz önünde bulundurarak transfer çalışmalarımızı büyük bir titizlikle gerçekleştirdik. Teknik direktörümüz Ersun Yanal ve sportif direktörümüz Damien Comolli ile çok sıkı bir koordinasyon içerisinde çalıştık.

Şampiyonluğa giden yolun kenetlenmekten geçtiğini belirten Ali Koç, "Hedeflediğimiz şampiyonluğa ulaşmamızı sağlayacak uzun yolculuk, yönetim, teknik heyet, sporcu ve taraftarlarımızın birlik ve beraberlik ile kenetlenmesiyle ancak mümkün olacaktır.

Camiadan bir ricam var... Medya organlarında kendilerini kanaat önderi ya da sosyal medya fenomeni olarak lanse eden ancak asli görevleri manipülatif söylemlerle yönetimimiz üzerinde baskı oluşturma çabası olan kişilere karşı dikkatli ve uyanık olmalarıdır" ifadelerini kullandı.

"İMTİYAZSIZ BİR FUTBOL ORTAMI İSTİYORUZ"

Herkese eşit bir futbol ortamının sağlanması gerektiğini belirten sarı-lacivertlilerin 1 numarası, 'Her takım ve kişiye eşit mesafede, mutlak adaletin egemen olduğu imtiyazsız bir futbol ortamı diliyoruz' başlıklı bir bildiriyi sezon başı yayımladık.

Bu konuda her türlü desteğe hazırız. Umuyoruz ki konuşulan her zaman saha olur. Hakemler, adil yönetimleriyle takdir toplar. Alakasız, spekülatif, gerçek dışı gündem yaratmaya çalışanlara karşı da en iyi cevabı Türk futbolunun bireyleri vermiş olur.

Başta basketbol olmak üzere diğer branşlara yaptıklarını transferleri ve hedefleri de yazısında anlatan Ali Koç, 3 Temmuz süreciyle ilgili ise şunları belirtti: "Mağdurların şikayetleriyle, bu süreci yürüten kişiler hakkında ceza davası açılmış olup, halen devam etmektedir.

"HEDEF HER ZAMAN FENERBAHÇE OLDU"

Kulübümüz bu davayı mağdur sıfatıyla ve aktif şekilde takip etmektedir. Ayrıca mağdur olan yöneticilerimiz de şikayetçi sıfatıyla davaya dahil olmuşlardır. 'Fenerbahçe kumpası' olarak isimlendirdiğimiz bu davanın hızla sonuçlanması, camiamız açısından son derece önem verdiğimiz bir konudur" dedi.

3 Temmuz'un Fenerbahçe açısından önemli olduğunu vurgulayan Koç, "3 Temmuz hukuksuzluğunun, hukuk önünde hesabının sorulması olarak gördüğümüz bu dava, Fenerbahçe açısından son derece önemlidir.

Hassasiyetle takip edilmektedir. Zira hepimiz biliyoruz ki hedef her zaman Fenerbahçe olmuştur. Yargılanmasına devam edilen kumpas davasının yanı sıra, halen Yargıtay'da olan davamızın da bir an önce sonuçlandırılmasını beklemekteyiz.

Geçtiğimiz günlerde açıklanan, FETÖ tarafından kurgulanan bir diğer kumpas davası olan Ergenekon'un gerekçeli kararında da 3 Temmuz Kumpas Davası'na atıfta bulunulmuş ve bu konudaki haklılığımız bir kez daha gün yüzüne çıkmıştır"

Camiamıza ve taraftarlarımıza bizlere vermiş oldukları destekler için bir kez daha sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Birlikte yürüdüğümüz yeni sezonun yolculuğunda şampiyonlukları hep birlikte kucaklamayı diliyorum" ifadelerine yer verdi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya