SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ali Sami Yen'in kabri başında gerginlik!

FUTBOL | 12.10.2019 10:12

Ali Sami Yen'in kabri başında gerginlik!

Galatasaray'ın sembol isimlerinden ve aynı zamanda kurucularından olan Ali Sami Yen, sarı kırmızılı kulübün 114. kuruluş yıldönümü adına dün mezarı başında anıldı ancak burada adeta soğuk rüzgarlar esti.

CENGİZ VE HAMAMCIOĞLU ARASINDA SOĞUK RÜZGARLAR

Çarşamba günü oldukça sert ve gergin geçen Divan Kurulu Toplantısı'nın etkileri burada da sürdü. Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ve sarı kırmızılı ekibin Divan Başkanı Eşref Hamamcıoğlu da törene katılanlar arasındaydı.

Sarı kırmızılı kulübün 1 numaralı ismi Mustafa Cengiz, Ali Sami Yen'in kabri başında dururken, yanına gelen Divan Başkanı Eşref Hamamcıoğlu'na yer açmak istemedi, bu olayın ardından 'Günaydın' diyen Hamamcıoğlu'na da cevap vermedi. Yine Divan Kurulu Başkanı Hamamcıoğlu araya girerken biraz itince Cengiz de aynı şekilde karşılık verdi.

'SIKIŞTIRMAYIN, BİRAZ ÖTEYE GİDİN'

Cengiz de ardından 'Sıkıştırmayın biraz öteye gidin' şeklinde bir yanıt verdi.

Yaşanan bu gerginliğin ardından sarı kırmızılı kulübün Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu olayları anlattı. Sarı kırmızılıların başkanı Mustafa Cengiz'in ön planda olması gerektiğine inandığını vurgulayan Hamamcıoğlu, kendilerinin yer vermesine rağmen kimsenin onlara 'Günaydın' demediğini söyledi.

'İNSANLAR NEZAKETSİZLİĞİ DEĞERLENDİRİR'

Nezaketsizliğin dikkat çektiğini belirten Divan Kurulu Başkanı, insanlarla anlaşıp anlaşmamanın bir önemi olmadığını ve orada Galatasaray'ı temsilen bulunduklarını hatırlatarak, orasının ibret alınacak bir yer olduğunu, bir son durak olduğunu ve kendi açısından bir sorun olmadığını ancak insanların nezaketsizliği değerlendireceğini kaydetti.

Mustafa Cengiz'in kendisine omuz atmadığını, istese de atamayacağını da sözlerine ekleyen Hamamcıoğlu, sarı kırmızılı kulübün başkanının ortaya geçmek istediğini ve kendisinin de Cengiz'e 'Buyrun' dediğini belirtti. 

'ROL ÇALMAK UYGUN DEĞİL'

Kendisinin basın açıklamasına bile gitmediğini ve rol çalmanın uygun olmayacağını belirten Hamamcıoğlu, herkesin bir tavır içerisinde bulunduğunu, çatık kaşlarla gelip gittiğini ve son Divan Kurulu'nda kendisinin yaptığı eleştirilere cevap veremeyeceğini aktaran Hamamcıoğlu, eski başkan Dursun Özbek konusunda kendisine karşı çıksaydı iki tane videosunun hazır olduğunu da sözlerine ekledi.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya