SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Almanya Milli Takımı'nda Hansi Flick dönemi başlıyor

FUTBOL | 25.05.2021 16:15

EURO 2020’nin ardından Almanya Milli Takımı’ndan ayrılacak olan Joachim Löw'ün yerine gelecek isim belli oldu.

Almanya Milli Takımı'nda Hansi Flick dönemi başlıyor

Alman Milli Takımı'nın başına Joachim Löw'ün ardından Bayern Münih ile yollarını ayıran Hansi Flick geçiyor. Başarılı teknik adam ile imzalanan resmi sözleşmenin 2024 yılına kadar olduğu belirtildi.  

Almanya Milli Takımı’yla sözleşme imzaladıktan sonra açıklamalarda bulunan Hansi Flick, "Her şey benim için şaşırtıcı derecede hızlı geçti, ancak sonbahardan itibaren milli teknik direktör olarak çalışabildiğim için çok mutluyum. Sezon yeni bitti ve Bayern Münih'teki iki yıl takım ruhuna yardımcı oluyor ve oyuncuların tavrı olağanüstü idi ve işimi şekillendirmeye devam edecek çok şey alacağım. Gerçekten dört gözle bekliyorum çünkü oyuncuların, özellikle de genç oyuncuların harika kalitesini görebiliyorum. Almanya. Gelecek turnuvalara iyimserlikle yaklaşmak için her nedene sahibiz, örneğin 2024'teki Avrupa Şampiyonası. Ayrıca, Oliver Bierhoff'la olduğumu en iyi deneyimlerimden biliyorum.Yanımda güçlü, güvenilir bir ortağım var ve ekibin arkasındaki ekipte çalışıyor, böylece takım, biz eğitmenler ve personel uzun bir başlangıç süresi olmadan başlayabilir. Fikir ve fikirlerimi milli takımın ötesinde akademiye ve diğer milli takımlara da katkıda bulunmayı dört gözle bekliyorum" dedi.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya