SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Alpaslan Öztürk ve Halil Akbunar, Göztepe'den uçabilir...

FUTBOL | 20.04.2020 17:31

Göztepe'nin başarılı futbolcuları Alpaslan Öztürk ve Halil Akbunar'a Süper Lig ve Avrupa kulüplerinden teklifler olduğu öğrenildi.

Alpaslan Öztürk ve Halil Akbunar, Göztepe'den uçabilir...

Sezon sonunda 15 oyuncusunun sözleşmesi sona erecek olan Göztepe’de kontratı devam eden oyunculara da teklifler geliyor. İzmir ekibi, Alpaslan Öztürk ve Halil Akbunar’a gelecek olan teklifleri değerlendirecek. 

ALPASLAN VE HALİL’E TEKLİF YAĞIYOR

Göztepe sözleşmeleri devam etmesine rağmen birçok takımın radarında olan Alpaslan Öztürk ve Halil Akbunar’a gelecek olan teklifleri değerlendirmeye karar verdi. Fenerbahçe, Medipol Başakşehir ve Trabzonspor’un radarında olan Alpaslan Öztürk ve Almanya’dan teklifler alan Halil Akbunar’a iyi bir teklif gelmesi durumunda yollar ayrılacak. 

15 OYUNCUNUN SÖZLEŞMESİ SONA ERİYOR

Göztepe, koronavirüs sebebiyle liglere verilen arada gelecek sezonun çalışmalarına başladı. 15 oyuncusunun sözleşmesi sona erecek olan Göztepe özellikle Serdar, Soner, Castro, Titi, Beto, Atakan, Atınç, Napoleoni ve Berkan’ı kadrosuna tutmak istiyor. Bu oyuncular ile ilerleyen günlerde görüşmelerin başlaması bekleniyor.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya